Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez elsősorban nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez elsősorban nektek szól! Többi lent?

Figyelt kérdés

Van egy lány 14 éves de nem ez a lényeg.

Kedvelem és valamikor elszeretném neki mondani hogy mit érzek iránta...kedves és jószívű lány.

Ma arról beszéltem vele hogy mit mondjak egy lánynak ha kezdeményezni akarok.

Nem tudom hogy tetszem-e neki de a mai beszélgetéssel kicsit utaltam rá hogy ő tetszik nekem.

Ha nem is szerelmes belém de kell neki egy fiú és nem tetszik neki swenki akkor szerintetek mit fog mondani ha megkérdezem tőle hogy lenne-e a barátnőm?

A beszélgetésnél azt javasolta hogy egy egyszerű ölelés mindent elmond...de ha megölelem akkor mit fog szólni hozzá??



2015. dec. 15. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne azzal indíts hogy lesz e a barátnőd, főleg hogy ha mèg meg sem ölelted:D Bókolj neki, meg minden, vegyèl neki egy csokit, majd fogd meg a kezèt, csókold meg, ès majd utána kèrdezd meg hogy lesz e a barátnőd.:)
2015. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez idáig jó is lenne csak mivan ha más a felfogása...

én úgy ismerem (jól ismerem) hogy nem örülne annak ha megcsókolnám...mielőtt járni kezdenék vele mivel néhány lány nem szereti...

és sajnos lehet hogy ugyan ez az ölelés is...:/

2015. dec. 15. 23:31
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ne gondold túl a dolgokat.Mondd meg neki, hogy tetszik s ha pozitív választ kapsz, akkor kérdezd meg, hogy lenne-e a barátnőd :D
2015. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már abban a pillanatban, hogy kimondja, hogy egy ölelés mindent elmond, megöleltem volna
2015. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy :))

Kár hogy nincs ilyen lány akit ismernék is....

2015. dec. 19. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!