Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mostanában folyton az exemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában folyton az exemre gondolok! Mi van velem?

Figyelt kérdés

18F

Az exemmel haraggal váltunk el.

Én szakítottam de utána még küzdöttem érte egy hónapot mert beláttam hogy hibát követtem el és nagyon szeretem őt.

De abban az 1 hónapban derült ki egy csomó minden amit mondjuk hogy sejtettem.

Miután összejottunk azután egy héttel megcsalt mert egy másik srác lekapta és ő hagyta magát.

És innentől kezdve szinte sose volt őszinte,folyton a szemembe hazudott és nem mondott el semmit.

Már-már túltettem magam azon hogy az egész kapcsolatunk egy hazugság volt.

Most volt a szülinapja (az jutott eszembe aznap hogy korábban azt mondtam neki hogy vele akarok karácsonyozni,vele lenni a szülinapján és vele szeretném kezdeni az újévet)

De azóta folyamatosan az Istagramját,Facebookját nézegetem.

Azt nézem mikor van fent Viberen (bent hagytam a számát hogy a jövőben tudjam kinek ne vegyem fel,de ez a gondolatmenet kezd halványulni ami azt jelenti hogy felvenném ha hív...)

Meg most folyton előjonnek a régi emlékeink,meg azon fantáziálok hogy valahol véletlenül találkozunk és belátta ezeket a hibákat és vissza akar kapni.

Mi van velem?? Mit csináljak?



2016. jan. 1. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Most leírtad majdnem pontosan, hogy mi van velem. :D Nekem ugyan ez történt és van is. Az elsó hónapban mondjuk én lesz@rtam azok miatt amik kiderültek róla. Most pedig vissza akarom kapni és egész nap várom, hogy írjon.
2016. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hirtelen, amikor elolvastam a kérdés elejét, azt hittem, hogy a volt barátom az. a megcsalást kivéve szinte teljesen ugyanaz az én sztorim is. szerintem keresned kéne egy új ábrándot, egy másik lányt. Nekem nagyon bevált (ha lehet ilyet mondani), hogy más fiúkkal beszélgettem. Most vagyok fél évvel a szakításunk után, még mindig eszembe jut szinte majdnem minden nap (főleg, hogy osztálytársam...) de nem szeretnék már vele újra járni. De most tényleg, ugyanolyan a kettőnk története, először picit azért megijedtem :D DE Neked sok sikert, tereld el a figyelmed, esetleg kezdj el egy új hobbit, vagy folytasd a régieket! A szigliélet nem is olyan rossz ;) 18/l
2016. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!