Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon gáz hogy elfelejtettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy elfelejtettem felköszönteni barátnőmet féléves évfordulónk alkalmából?

Figyelt kérdés

Nem tudunk most még 1 hétig találkozni, csak facebookom akartam volna felköszönteni de elfelejtettem 😢

16/F, 16/L



2016. jan. 3. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is elfelejtette akkor kevésbé ciki. De am emberi dolog..megérti.
2016. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ő nem felejtette el. Qrva kellemetlen 😭
2016. jan. 3. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes, de legközelebb figyelj :DD
2016. jan. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi..egyébként meg az 1 éves nagyobb dolog...amugyis évente szoktak ünnepelni. Azt ne felejds el :D
2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi fél évest sosem tartottuk a barátnőmmel :D Bár nekem eszembe volt mikor lettünk fél éve együtt és a barátnőm is tudott róla pont aznap este mentem át hozzájuk 2 napra hétvégére ő 18 éves volt én meg csak 16 éves, és mindketten tisztában voltunk milyen nap van de akkor mondtuk hogy nem kell se virág se semmi mert minek tartani :D Az egy évest is úgy tartottuk meg hogy én csináltam finom vacsorát a barátnőmnek, ő meg kézzel csinált nekem egy kis apróságot és este még megjutalmazott egy jó nagy szerelmeskedéssel :) De mi az éves fordulóból sem csinálunk túl nagy ügyet mert nem látjuk szükségesnek. Igaz mi már lassan 8 éve vagyunk egy pár nem viccelek, magunk sem hittük el hogy ennyire komoly lesz, és már külön is élünk több mint 2 éve mióta nekem is lett munkám és tudtam félretenni bő 1 év alatt valamennyit meg a szüleink is sokat segítettek lett egy kis házunk egy kis telken és ott élünk mi boldogan. Hamarosan kész a bővítés és még jobb lesz a ház és már a gyereket tervezzük. Házasok még nem vagyunk és egyenlőre nem is akarjuk mert nem az a lényeg mi van a papíron.
2016. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Stark2000 ***** válasza:
Én barátnőmmel csak az 1 hónapot ünnepeltük meg kicsit (de tényleg csak minimálisan, több órát voltunk együtt az átlagnál 1 nap). Fél évet ugyan így kezeltük, mint az első hónapot. Évforduló még nem volt, de szerintem nem gáz, ha elfelejtetted a fél évet. Egyébként ha telefonodat pin kóddal zárolod le, akkor érdemes lehet beállítani azt a dátumot, amikor összejöttetek.. arról nagyrészt csak te tudsz, meg max az, aki facebookon megnézi, hogy mióta vagytok együtt (már ha ki van rakva).
2016. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs semmi baj. Volt olyan barátom, aki minden hónapra hozott valamit, a jelenlegivel pedig nem ünnepeljük, még a félévest sem.:) Évfordulónál már talán kicsit más a helyzet, de ez szerintem egyáltalán nem gáz, ne aggódj.

16/L

2016. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhet még több :) de akkor is olyan kellemetlenül érzem magam :'( azzal próbálom magam vigasztalni hogy ő meg a karácsonyi ajándékomat felejtette el odaadni, és jövő héten fogja :D
2016. jan. 3. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, én lehet kicsit megsértődnék. De amúgy az ilyeneken kívül mindig mindent elfelejtek, szóval nem haragudnék :D

Nem olyan gáz, nyugi :)

2016. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
44%
En is elfelejtettem, majd utána megmondtam neki, hogy attol meg csak őt szeretem, majd egy csokival megvigasztalodott. :) de az egyevest NEHOGY elfelejted! :)
2016. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!