Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, ha 15 evesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 15 evesen nem akarok baratot?

Figyelt kérdés
Nemsokara 16 leszek, viszont meg csokolozni se csokoloztam. Aki így probal hozzám közeledni, azt ellököm. Masok teljesen odavannak, hogy nincs senkijuk, meg hianyzik nekik a szerelem. Mi a baj velem?:(

2016. jan. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen veled 16 évesen még bőven ráérsz
2016. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Küldj egy képet pivátban csak nekem és beszélgessünk(egy igazi kis mini pszichologús vagyok) 14/F amugymeg mit tudnék kezdeni a képedel amiért esetleg nem küldenél?a legroszabb hogy kiverem rá vagy nem ?:)
2016. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En 16 es fel eves vagyok es nekem sem volt meg baratom egyszer sem es mar akarok de annyira meg tartom surgosnek es megvagyok meg fiu nelkul lehet en vagyok a hulye mert mar 15 evesen nem fekudtem le valakivel de en igy gondolom szoval nem vagy egyedul ezzel.. 16/l
2016. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privatba kapott biztato uzenetet, de nem azzal van a gond, hogy en nem kellek senkinek, hanem azzal, hogy nekem nem kell senki.:)

Nem szeretnek kepet kuldeni.

A tobbieknek koszonom a valaszt, remelem valtozni fog, és csak keson ero vagyok, vagy valami.:D

2016. jan. 3. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs ezzel. Mindenki máskor érik meg rá és valaki csak később szeretne egy társat, nem tinikorában. És a legnagyobb hülyeség az, amikor valaki azért szeretne barátot, mert már mindenki másnak van, de te szerencsére nem ezek közé tartozol. :)
2016. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem te is tudod, hogy semmi baj nincs veled. elég sokan vannak ezzel így (persze a másik végletet ne is említsük). mindenki más ütemben fejlődik.
2016. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!