Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Lányok! Pls?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Lányok! Pls?

Figyelt kérdés
Ti sem birjatok hallgatni hogy jajj barátnője van jajj nem tetszek neki.. Közben el se mondják a fiúnak hogy pl tetszel nekem. Én elmondtam azota boldogok vagyunk de a többieket már nem birom. Ha tetszik nekik valaki miért állnak és várnak a csodára manapság?? >:( hogyan mondjam meg nekik hogy hagyják ezt abba?

2016. jan. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nyúlbéla manapság mindenki. Gyávák! Ez van.
2016. jan. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért van kivétel. Én sosem hagytam, hogy a lány cselekedjen. Ha megtetszik oda megyek hozzá és beszélek vele és ha nem jön össze ez van. Nem agyalok ilyeneken hanem ösztönből jön. :)
2016. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, a barátnőim is mindig azzal nyavalyognak hogy "hú milyen helyes, meg tetszik nekem, de észre se vesz". Hogy venné őket észre ha nem is tesznek érte semmit? És csak feleslegesen nyavalyognak így. Akkor tegyenek érte valamit hogy változzon:D 16/l
2016. jan. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaaaa
2016. jan. 5. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki arra vár hogy a másik lépjen. Én amikor elmondtam a lánynak mit érzek, megkönnyebbültem, hogy hühh túl vagyok rajta, de sajnos tudtam, nem lesz semmi belőle..
2016. jan. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!