Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, nektek milyen fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen fiúk jönnek be? 15f

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kèrdezem , hogy ti előbb mit nèztek meg? Mi a fontos neketek pl: jól nèzzen ki , kedves legyen , szóval milyen tipusu, mindent írjatok le , köszi ! Kort

2015. dec. 22. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Idősebb pasik,akik tudják,hogy mit akarnak. Bírom az öltönyös,elegáns ruházatot.


16/L

2015. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem pl: legyen ápolt jó megjelenésű. Ne legyen nagyon elhízva (ebbe még a mackó alkat belefér) igazából a hajstílus mind1 csak jól álljon neki. Magasabb legyen (mivel én is magas vagyok). Személyiségileg meg legyen érdeklődő, kedves. Lehet bőbeszédű, mert én nem mindig tudok pofázni :D

15l

2015. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2. Milyen magas vagy?
2015. dec. 22. 09:43
 4/20 anonim ***** válasza:

Aki határozott, tudja mit akar, legyen vèlemènye, álljon ki magáèrt, megèrtő, kedves, lehessen vele hülyülni.

Külsőleg az szerintem nagyon jól nèz ki, ha mondjul egy feke gatyához vagy farnerhez egy sima egyszerű inhet vesz fel. De azèrt ne is legyen olyan elegáns. Inkább lazább.

17\l

2015. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
170 valamennyi :D nem tudom pontosan régen mértek le
2015. dec. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
185 voltam fèl ève asdzem , azt hittem nem vagyok elèg magas :D:D
2015. dec. 22. 09:48
 7/20 anonim ***** válasza:
hát figyelj :D am azért hansúlyoztam ki mert környezetemben vannak nálam jóval alacsonyabb fiúk és az nálam nem a legmegnyerőbb. mondjuk tudom h nem tehetnek róla, de furcsa lenne elképzelni nekem legalábbis hogy egy nálam alasonyabb fiúval jövök össze
2015. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez nállam is így van nekem is gáz lenne ha magasabb lenne a lány :)
2015. dec. 22. 09:58
 9/20 anonim válasza:
Nekem a zöld szem , a divatos ápolt megjelenés ne legyen tölem alacsonyabb de ne is tul magas. Legyen jó humora legyen kedves de ne legyen az a jó fiu ...
2015. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kedves, megértő,jóindulatú, őszinte, érzékeny(de azért nem annyita), kitartó,türelmes, hűséges. Legyen ápolt. Azzal sincs baj, ha cuki. Semmiképpen ne legyen swag yolo ecset vagy páwa. Ja és nem bánom, ha csak 1-2 évvel idősebb nálam. 14/l
2015. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!