Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti hogyan birnátok ki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan birnátok ki, ha 1 év járás után se jönne össze a dolog? Elhagynátok a lányt?

Figyelt kérdés
A lány 15 éves, a fiú 17. 1 éve vannak együtt. Mindketten szűzek. A fiú már 2 hónap után megkérdezte a lányt, hogy ha lefeküdne-e vele. A lány nem hagyta, mivel várni szeretne 19 éves koráig, hogy akkor veszitse el a szűzességét, amikor az édesanyja. Szex helyett másképp elégitik ki egymást, a fiú mindent belead, mig a lány visszafogottabb és undorodik a dologtól. Az lenne a kérdésem, hogy más fiúk képesek-e várni? Hogyan birnák ki ha ebbe a helyzetbe kerülnének?
2016. jan. 7. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha szereti... akkor vár vele. bár ha a lány 19 lesz a fiú már 21. lehet nem bírja ki.

de ha a lány szereti akkor mondhatta volna hogy nem 19 hanem 16 éves koráig várhatna mondjuk. akkor már okés szerintem

2016. jan. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én összesen 5 év együttlétet nem bírnék ki a szex nélkül. Csak vágyakoznék, de semmi sem történne, borzalmas bele gondolni is szerintem. 5 év....
2016. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, az kimaradt hogy kielégítik egymást. Így már más, de ha lány undorodik tőle és nincsen affinitása hozzá, az úgy nem igazán jó. Engem zavarna.
2016. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Várni tudnék, de azért nem 4 évet..szép dolog meg minden, de kicsit szerintem ez túlzás..

Főleg hogy lehet a lány se "bírna magával" ;)

2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy undorodik a dologtól?:D
2016. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha a fiú szereti,akkor vár vele,elvégre ez egy olyan dolog amit ki kell érdemelni,mert ez a lány számára nagyon fontos az életében és így még bizonyítaná a hűségét is.
2016. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A fiú orálisan kielégiti a lányt, mig a lány csak a kezével
2016. jan. 7. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
Hat megprobalnek beszelni a lannyal, hogy miert undorodik.. Ez egy teljesen termeszetes dolog nem tudom mennyire egeszseges hogy a lany undorodik a szextol. Ot evet tuti nem tudnem varni a fiu helyebe :/
2016. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én nem várnék, egy kapcsolathoz a szex is hozzátartozik, ha a lány még nem érzi magát érettnek ehhez, akkor valószínűleg a kapcsolathoz sem elég érett...
2016. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9-es nem feltétlen.Mondjuk az se biztos hogy 19 évesen fogja elveszteni.Tesóm 19-20 évesen szerette volna elveszteni aztán 18 évesen történt meg. :D

Ő is fog majd vágyni rád meg minden.

2016. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!