Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú (én ebből következőleg lány vagyok:D), akivel nyár óta ment a huzavona. Novemberben összejöttünk. Ő máshol tanul, szóval csak hétvégente találkoztunk. És nemrég, csak így a semmiből, beállt a NAGY CSEND. Nem ír, nem keres. A városban is úgy járkál, hogy véletlenül se lássam. De képeket meg posztol, szóval él a gyerek. Csak ez olyan zavaró. Miért lehet? Van tippetek?

2016. jan. 9. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Olyan zavaró, hogy él. Bakker :'(
2016. jan. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ugye:((
2016. jan. 9. 16:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet rád unt
2016. jan. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Najó nem leszek gonosz. Elmondom mit látok mögé. Mivel én nem a srác vagyok (bár kitudja), ezért nem 100%, hogy amit írok az trú. Tehát: 1-Megunt. Megesik két ember között. Ha valaki fogyatékos és képtelen leírni, hogy mi történt, az persze elég kellemetlen. 2-Talált egy másik lányt. Ismét kellemetlen, mert nem szólt róla. 3-Megbántottad, és besértődött. Ha nem vagy 14 alatti akkor valszeg nem aktuális. 4-A srác aspergeres és képtelen hosszútávú kapcsolatot fenntartani.


Asszem mindent leírtam. Ne sajnáld magad, inkább sajnáld a srácot, hogy ilyen retardált. Még én sem csinálnék ilyent egy lánnyal sem :D (18F)

2016. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm, valaki komolyan vesz:D hát szerintem igazán leírhatta volna, mi gondja van velem....
2016. jan. 9. 16:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy valaki? :DD Basszus én voltam az első válaszoló is. Szerintem a 2/2-es arány egész jó. Mert a másik emberke is komolyan vett.


Amúgy lehet a srácot szidni, de te választottad magad mellé :P Látnod kellett volna milyen sráccal jössz össze.

2016. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jólvanmár, bocsánat:D hát ja, ezt elszúrtam. De hirtelen lett ilyen.
2016. jan. 9. 16:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt, hogy rád unt teljesen komolyan irtam, csak nem akartam nagyon belebonyolódni, ezért nem irtam egy regényt nem azért mert nem vettem komolyan a kérdésed
2016. jan. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Fosd le. Ennél csak jobbat találsz. Egy jellemtelen ürülék.
2016. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy nem szeret :(

15/F

2016. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!