Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jöttetek már össze a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már össze a volt baratotokkal ugy hogy o szakitott veletek? Mi volt az oka? es mennyi ido utan jotettek ujra ossze?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

En szunetet kertem baratnomtol. Aztan rajottem h mennyire hulye voltam es csak o kell nekem. O mar nem akarta folytatni es valamin csunyan osszevesztunk. De en vegig szerettem. Miutan osszevesztunk elegge hataguftunk egymasra. Majd 1 ev mulva en rairtam ezutan chateltunk talalkoztunk mentek a telefonok es miutan eloszor beszeltunk egy ev utan arra ra 2 honapra ujra osszejottunk es 2 evig voltunk egyutt.

Augusztusban szakitott mivel azt mondka, hogy mar nem szerelmes belem. En meg mindig szeretem es jelenleg is azon dolgozom, hogy ujra egy par legyunk! ;)

16/f

2016. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!