Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom szakitott velem ket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitott velem ket hete de megis keres. Mit akar?

Figyelt kérdés
Szivecskeket kuld, ha megtudja hogy mas fiu setalni hivott zqvarja de ekozben megis aztmondja hogy mar nem kellek neki megis vegig beszeli velem az egesznapot.

2015. dec. 28. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szeret. Az jobb, mint a szerelem. Mondjuk, hogy miért zavarja, hogy más fiúval vagy, azt nem tudom. Szerintem inkább félt.
2015. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy legyen szíves ne keressen, és ne is beszélj vele.

Nem haragosan, nem sértődötten, de határozottan közöld vele, hogy tiszteletben tartod a döntését, hogy nem kellesz neki. Viszont ő is tartsa tiszteletben a tiédet, hogy ha vége, akkor vége, a legtöbb, amit el tudsz vele képzelni az a közömbös viszony a továbbiakban.

2015. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értékeld! Nagyon szeret és belátta hogy hibázott...ha magamból indulok ki én ezt gondolom.

Én is csináltam anno vaktában egy szakítást és rá kellett jönnöm hogy nagyon szeretem a lányt.

Adj neki még egy esélyt.

Nekem nem jött össze mer nem volt rendben semmi se az exemmel fejben,de nektek összejöhet.

2015. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha meg felvetjuk a temat hogy osszejojjujk az mar nem akarja
2015. dec. 28. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!