Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudnek tenni ellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elejen , mindenhova elengedtem.. O is engem ..nem erdekelt ,hogy mit csinal vagy epp kivel van..

Mostanaba viszont folyton hisztizek,kiakadok,feltekenykedek ha nelkulem akarna menni barhova is.. Folyton az jar a fejembe, hogy mas csajjal van, mas csajt bamul stb. En azt is utalom mar,ha mas csajra ranez

Reggebben egyaltalan nem voltam ilyen.de megis mit csinaljak?? Soha nem csal meg es mar masfel eve egyutt vagyunk. Megis egyre tobbet vagyunk egyutt egyre kevesbe bizom benne..egyre jobban utalok mindenkit aki szamomra jobb nalam,barmennyire is mondja a baratom,hogy nincs nalam jobb stbstb. NEM HISZEM EL. Hiszen latom,hogy van jobbb!!!!!!



2016. jan. 11. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Neki te vagy a legjobb és ne érdekeljen csak az ő véleménye. :) és bízz benne :)
2016. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Ha nem bízol meg benne az nagyon rossz,mert egy kapcsolat legfőképp az őszinteségre és a bizalomra épül. Ha tudod,hogy téged szeret,és nem csal meg és hűséges akkor BÍZZ MEG BENNE.Te kellesz neki hidd már el,van nálad sokkal jobb? Miért érdekel ez téged,ha neki CSAK TE KELLESZ NEKI? Tanulj meg bízni benne. Lehet száz csaj a világon meg ezer aki jobb nálad,de őt ez nem érdekli! Azért egy kicsit gondolkodj el ezen amit mondtam.
2016. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!