Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok egy kimagaslóan intelligens fiúval?

Figyelt kérdés

Direkt nem zsenit írtam, mert az nem biztos. De a magyar és a román Mensa online tesztjei alapján benne vagyok a felső 4%-ban. Igazán jót csak a barátommal tudok beszélgetni ált. filozófiáról meg matekról, néha szememre is vetik, hogy nem tudok "csak úgy fecsegni". Néha kicsit olyan vagyok, mint Seldon az agymenőkből (nem értem a szarkazmust), de persze sokkal de sokkal kevésbé. Barátom csak kettő van, és az egyik közülük nem is olyan közeli (a másik nagyon). Haverjaim persze vannak, de az azért mégis más. Talán nagyon enyhén nagyképű és lekezelő vagyok (de tényleg nem nagyon!), de ez is csak olyan "Seldonos" vonás, amúgy nem nézek le senkit. (Bár volt már olyan, hogy változott a filozófiai álláspontom és szinte mindenkit lenéztem).

Amúgy jól nézek ki külsőre ez nem akadály.



2016. jan. 13. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát...mivel én nem tudnék vele annyira miről beszélgetni ezért nem. De nyugi,biztos találsz olyan lányt akivel egy szinten vagy :D
2016. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de a mensa teszt kb semmit se mutat ki, ugyanis a tesztben csupán geometriai problémák vannak. Azt meg senki ne adja be nekem, hogy ettől függ az intelligencia :)
2016. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt nem csak az IQ-n áll vagy bukik a dolog, nekem pl magas az IQ-m, de filozófiával ki lehet kergetni a világból. Matekkal nem :). Szóval a közös érdeklődésnek meg kell lennie.

És ha már felhoztad Sheldont, neki ugye az érzelmi intelligenciája viszont olyan alacsony, hogy a való életben intézetbe zárnák :), remélem nálad azért jobb a helyzet.

Ha netán egyszer majd egyetemre mész, akkor ott biztos találsz hozzád hasonlót.

2016. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most az nem baj, hogy intelligens vagy, a mensa teszten nekem is hasonló eredmény jött ki, de amit le írtál az alapján elég fásult vagy, de a fő probléma nálam az lenne hogy nem érted a szarkazmust én meg elég nagy százalékban használom szóval nem jönnénk ki jól.
2016. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem aki nem érti a szarkazmust, az nem is lehet igazán intelligens.
2016. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érted a szarkazmust, ami igen nagy gond, és a kérdésed alapján borzasztóan nagyképűnek látszol. Hány éves vagy?
2016. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy saját kis "Sheldonnak" szerintem jókat el tudnánk vitázgatni :)
2016. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mensa tesztjei alapján én benne vagyok az 1%-ban, de valahogy nem érzem magam kiemelkedőnek. Tény, hogy észreveszek nagyon apró eltéréseket szinte azonnal, meg majdnem mindent meg tudok jegyezni amit látok (nem fotografikus memóriám van, az előhíváshoz kell valami cselekvés ami akkor és ott történt), és a problémamegoldó képességem sem éppen csekély.

Nekem sosem volt bajom a csajozással, bár mivel szinte minden témához hozzá tudok szólni a kiemelkedő memóriám miatt, sokan az egyszerűbb fajtából okoskodónak hittek, illetve sok pszichológiai, analitikai és hasonló könyvet olvasok, így sokszor tudom mit fog mondani a beszélgetőpartnetem, illetve látom, hogy hazudik-e.

2016. jan. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!