Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Viszonylag visszahúzodó vagyok de,ha kell makacs és nagyszájú vagyok.Imádok olvasni,aludni.Könnyen meglehet bántani hülyeségekkel viszonylag hamar bocsájtok.Nagyon szeretem az állatokat.Ha valakit szeretek azzal nagyon sokszor tudatom illetve kifejezem a szeretetem felé.(:Nem szeretem a kisfiúkat,de azért az apán lehetne férfiakat se.

16/L


2016. jan. 16. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne? Ha bejön igen 16/F
2016. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapján igen, persze ahhoz előbb jobban meg kell ismerni

23/f

2016. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Stark2000 ***** válasza:
Ezek többsége jó tulajdonság, de nálam sajnos a kinézet is közre játszik olyan 30%-ban, szóval. :D
2016. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezek alapján szinte biztosan:D 18/f
2016. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tömegével látok GYIK-en csajokat, akik szinte pontosan ugyanilyen leírást adnak magukról... szóval ezzel még semmi extrát nem tudtam meg rólad. 22/F
2016. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csinos a lany akkor igen, amugy sajnos nem, mivel ez fontos nekem :/ 20/f
2016. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mki megdugna,ne aggódj-)
2016. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
belsőre szimpatikus vagy nekem de ugye mindenki tudja hogy a kulső is számit aki azt mondja hogy neki csak a belső annak is
2016. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezek alapján igen :) bár mondhatnál többet is :)

18f

2016. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!