Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek olyan lánnyal, akinek nincsen melle, ellenben az arca szép és a lábai sem rondák?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem hisz nekem, hiába mondom, hogy találni fog valakit és gondoltam megkérdezem ti mit mondotok. Mennyire számít nektek, hogy a barátnőtöknek mekkora a melle?

Köszi előre is a válaszokat:)

16L



2016. jan. 5. 23:19
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%
aha persze 19/F
2016. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%
nem!
2016. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

egyáltalán nem számít lényeg hogy szép legyen

nyugottan próbálkozzon a fiúknál

2016. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Tapasztalatlan ***** válasza:
95%
Nem minden a nagy mell,nem árt ha van de rengeteg tulajdonság ellöbbrevaló.
2016. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem számít lényeg hogy szép legyen

nyugottan próbálkozzon a fiúknál

2016. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen igen:D
2016. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 >_< ***** válasza:
96%

Vannak gyönyörű lányok nagyon kis mellmérettel, szerintem ez egyáltalán nem probléma. Főleg ha valaki komoly kapcsolatban gondolkozik és a barátnőd személyisége elég vonzó számára.

Én special a lányok arcát nézem meg először, ha külsőről beszélünk akkor fontossági sorrendben is ez az első nálam. Utána jön az alkat, ne legyen kövér, se csontsovány, és csak ezek után a sorban valahol a mellméret, de az sem tetszik például ha valakinek túl nagy melle van, nekem személy szerint nem jön be.

De ez csak a külső volt, amit hosszabb távú kapcsolatoknál teljesen háttérbe szorít majd a belső.

2016. jan. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

Szép arc,normál vagy vékony alkat,normális belső. Ennyi kell.

15/F

2016. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 El Greco ***** válasza:
90%
Ha mindezek mellé még a személyisége is rendben van, akkor persze!
2016. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Simán egy kis mell sokszor sokkal szebb és formásabb tud lenni mint egy hatalmas csüngő csöcs.

A sok sztereotípiával ellentétben a fiúk nem csak a mellre mennek. Ha megnyerő személyisége van nincs előtte akadály.

Ha gondolja még privátot is írhat nekem :D 20F

2016. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!