Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az előfordulhat hogy az itt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előfordulhat hogy az itt olvasott kérdések tesznek engem pesszimistává egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje olvasgatom az oldalt.

Látok is sok érdekes kérdést hogy xy így csalta meg a párját "véletlenül" stb...

És hogy emiatt lehet e az hogy a barátnőmet bele képzelem egy ilyen szituációba és bizalmatlan leszek vele szemben?

Szokta mondani hogy sokat féltékenykedek.



2016. jan. 17. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
igen sok köze lehet:D
2016. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

IGen szerintem lehet köze hozzá!

Bár nekem más a problémám ,mégpedig az ,hogy sokan olyan jelentéktelen dolgok miatt panaszkodnak amiknek én örülnék ,ha csak annyi problémám lenne.

pl.:Mikor párkapcsolati kérdéseknél tök jelentéktelen problémát tesz föl az egyik fél akkor kicsit elszomorít ,hogy ezeknek van párjuk és ilyen problémájuk van ,én meg barátnőt nem tudok találni.


Szóval igen betud folyásolni.

2016. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én depis vagyok, az oldal miatt...😱😐
2016. jan. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!