Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tanácsot szeretnék kérni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni a barátnőmmel kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

az a probléma hogy nagyon de nagyon szégyellős és nem tud levetkőzni előttem,se senki más előtt.. és nem tudom hogy magyarázzam el neki hogy én szeretem és nincs mitől tartania ... 17/F barátnőm 16

tanácsot szeretnék kérni hogy értessem meg vele?



2015. dec. 23. 09:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Legyél vele türelmes. Ha majd annyira megbízik benned, akkor levetkőzik. Igazából nem a meztelen testek érintkezése és látványa fontos egy kapcsolatban, hanem a szeretet és a kölcsönös bizalom. Ha szereted, akkor türelmesnek és megértőnek kell lenned vele és ne is hozd fel neki a témát egy ideig. Szerintem örülj neki, hogy nem címeres eszkort hölgyet sikerült kifognod. Persze nekik is meg van az előnyük meg a hátrányuk :D De komolyan. Legyél büszke arra, hogy ő ilyen és legyél türelmes.


Üdv.: Az Időtlen

2015. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok türelemmel és megértéssel talán rá tudod venni, hogy levetkőzzön, de aki ennyire szégenylős lehet nem is változik. Az én párom két éve csak sötétbe hajlandó szexelni, és ha öltözködik mindig megkéri hogy forduljak el. Pedig úgy megnézném. : /
2015. dec. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Türelem :)

Mennyi ideje vagytok együtt? :)

Nem kérdezted tőle, hogy mitol "fel"?


Fehérnemuben sem láttad meg?

2015. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt.. és nem láttam. és nem is fogom állítsa szerint. s azt is mondta hiába várok mert nem gondolja meg magát. vagy elfogadom vagy elhagyom.
2015. dec. 23. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt ideges pillanatában mondta?


Te erre mit reagáltál?

2015. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Türelem, dicsérd sokat, hogy milyen szép, attól lesz önbizalma. :) Valószínűleg nem szereti a saját külsejét ezért nem akarja mutogatni sem.
2015. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ideges pillanatában mondta... s én meg értetlenkedtem s könyörögtem
2015. dec. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!