Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti melyiknek örülnétek legjobban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiknek örülnétek legjobban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a szerelmem, akivel 3 hónapja vagyok együtt, 18 éves lesz harosan. Gondban vagyok az ajándékával.Vannak ötleteim. Tudni kell róla, hogy szeret sakkozni, szereti a matekot/fizikát,versenyekre jár. És mivel nem csak a szülinapja, hanem a valentín nap is közeleg ebből az ötletekből szeretném valamelyiket adni:

1. Egy póló amin matek és fizika képletek vannak (ez elsőre retardáltnak tűnhet, viszont szerintem ő értené)

2. 2 póló, egyik neki, másik nekem. Az övén egy sakk király bábu lenne, az enyémen pedig a királynő.

3. Párna amin a közös képünk van. Emellé már nem sütnék neki tortát, viszont ha a 2 póló közül valamelyiket kapná, akkor mindenképpen.

Ti a leírtak alapján melyiknek örülnétek legjobban? Esetleg még valami ötlet? A normális válaszokat előre is köszönöm :)



2016. jan. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább párna.
2016. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a 2. nagyon jonak tunik, szerintem az!:) En nagyon orulnek neki, elolvadnek :D
2016. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2. ötlet tetszik a legjobban!:)
2016. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És az úgy is jó, hogy ha én nem tudok sakkozni?
2016. jan. 23. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy úgy is jó!:)
2016. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyértelműen a második. Az elsőt én akkor sem venném fel emberek előzz, ha Einstein lennék. A harmadik túl mainatream. A dupla póló a nyerő :))
2016. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is az első vagy a második tetszik :)

arra gondoltál,hogy a matek egyenletet úgy alakítanád hogy bonyolultnak tűnjön és ha kiszámolja akkor az eredmény a dátum lenne amikor összejöttetek :)( hónap,vagy nap)

2016. jan. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2.
2016. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megcsináltattam a pólókat :)
2016. febr. 10. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!