Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiknek örülnétek jobban, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiknek örülnétek jobban, a vad típusnak, aki a hatásotokra szelídül meg, vagy a csendes típusnak, aki tőletek lesz vad és "rosszfiús"?

Figyelt kérdés

Fiatal és idősebb nők egyaránt válaszolhatnak.

Melyik hatásnak örülnétek jobban?



2015. febr. 11. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Második. A vad fiúk taszítanak. A csendesebb, elvontabb férfiakkal gondolati síkon és szellemileg is jobban kijövök.


Nekem az bőven elég, ha csak én tudom hogy ágyban egy latin bika :D

2015. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz kérdés.

Én nem annyira szeretem a visszahúzódó srácokat, akik mindig csendesek ha társaságban vagyunk.

Inkább rossz fiú legyen. És az már egy hatalmas dolog, ha nekem sikerülne megszelídíteni.

2015. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is az elsőre szavazok :)
2015. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
inkább az első. mert egy vad típus szerintem "megszelídülhet", mondjuk már nem vágyik több bulizásra/csajozásra, és ez talán nagyobb sikerélménnyel is járna. a második lehetőség azonban lelkileg sokkal jobban megérintene, hogy valami olyat "nyitottam ki" benne, amit más nem, szóval hogy a hatásomra bátrabb lett, de ebben az esetben félnék, hogy túlságosan "rosszfiús" lesz és ott hagy, miután rájön, hogy ki akarja élni magát, belevetni magát az életbe stb. szóval igen, azt hiszem, inkább az elsőt választanám. 20/L
2015. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
második.
2015. febr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az első. Nem is értem, a második miért jó? Miattam legyen vad és rossz? Ez azt jelentené, hogy kifejezetten rossz hatással vagyok rá és a legrosszabbat hozom ki belőle.
2015. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem úgy rossz, hogy gonosz, hanem macsós rosszfiú.
2015. febr. 11. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!