Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? A baratommal mar regota egyutt vagyunk es mar elegem van a sok csipkelodesbol.

Figyelt kérdés
A barataim,csaladtagok, ismerosok mind ellenzik ezt a kapcsolatot allandoan csufolnak miatta. Mert nem tul helyes (masok szerint) es mert nincs munkaja es komolytalan ..de ezzel en is tisztaba vagyok mondogatom is neki h dolgozhatna mert egyedul el es igy eleg nehez megelnie. Es mindig talal valami kifogast h miert nem. Elegem van hogy mindig nekem mondjak a szuleim is h miert nem dolgozik.. En szeretem ot es szerintem ez az egyetlen dolog ami miatt meg vele vagyok.. Mas nem viselne el ezt. Tudom h lehetnek en tole ezerszer jobb pasival de nekem nem kell mas o kell. De ha nem valtoztat akkor megorulok mellette. Mert mar nem birom elviselni h ilyen szerencsetlen. Szerintetek maradjak vele es ne mondjak neki semmit nezzem vegig ahogy szerencsetlenkedik? Vagy mit? En mar nem tudom..:/

2016. jan. 24. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

És miért nem dolgozik? Keres egyáltalán állást? Milyen az anyagi helyzete? Hány éves? Milyen végzettsége van?


Ezek nélkül nehéz érdemben válaszolni.


Én szakítottam azért egy exemmel, mert az egyetemen sokat csúszott, a végén már csak 1-1 tárgya volt, amire persze nem tanult, heti 2 órára bejárt az egyetemre, azon kívül otthon ült és gépezett.


Mondtam neki, hogy nekem ez így nem megy, mert én hamarosan tovább akarok lépni (mi 23-24 évesek voltunk), és hiába beszéltük meg, hogy közös albérlet, neki nem volt pénze rá mert nem dolgozott. Először még ígérgetett, de láttam, hogy nem vette komolyan az álláskeresést, kb. 3 naponta egyszer ránézett a hirdetésekre és egy hét alatt 1 önéletrajzot küldött el (pedig én találtam neki fél óra alatt kb. 30 olyan állást, amire jelentkezhetett volna, köztük fizetett gyakornoki helyet is, ahol a későbbi szakmájában szerzett volna tapasztalatot.)


Nem bírtam, mert egyre felelőtlenebb embernek tartottam, aki nem foglalkozik a jövőjével, és úgy gondoltam, én nem ezzel az emberrel akarok hosszú távra tervezni.

2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő legalabb eljutott az egyetemig.Az en baratom a kozepiskolat se fejezte be.Nem keres munkát varja h a sult galamb bele repuljon a szajaba.. Elhagyta az iratait. Taj kartyaja meg nincs mert volt a munkaugyibe es ott mondtak neki h ha regisztraljak csak akkor tud taj kartyat csinaltatni es most februarba fogjak majd regisztralni.. Taj karyta nelkul nem is tud jelentkezni sehova ..raadasul orvosa sincs ..ezert elegge idegesit ez foleg h nem csak ezt hanyagolja el hanem magat is ..regen nem volt ilyen normalisan oltozott nem alllt ossze vissza a haja neg ilyenek. Az apjanak dolgozott de ossze vesztek igy mar ott se tud dolgozni.
2016. jan. 24. 14:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 20 éves.
2016. jan. 24. 14:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A középiskolát se? Magyarországon 3 diplomával is nehéz néha munkát találni, nem hogy befejezetlen középsulival. Na igen, most már értem a gondodat. Határozottan beszéld meg vele a problémádat, és hogy ez téged bánt, változtatnia kell. Ha nem akkor lehet el kell gondolkodnod rajta... 17/f
2016. jan. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele vagy össze szedi magát vagy elhagyod...
2016. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ép ésszel kezdj el gondolkodni, hogy vele semmi esélyed normális életre. Szóval a kapcsolatotoknak nincs értelme, ha ennyi idősen sem érdekli még a tanulás, dolgozni sem akar, csak élősködni akkor komoly gondok vannak vele. Téged is csak le fog húzni vagy kihasznál. Minek vagy egy ilyen eszetlen csávóval?
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam neki 100x ossze is vesztunk. Mindenre van kifogasa nem er ra mert mindennap tesojaval kell lennie mert nem reg szult es egyedulallo anya.. Es mikor haza jon allandoan fat kell vagnia.. Es meg 1000 kifogasa van. Nem tudok vele mit kezdeni de ezert nem fogom elhagyni.
2016. jan. 24. 15:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert nagyon szeretem es o is engem. Es nem hasznal ki. Bizok benne h fog valtozni mert egyszer tenyleg nagyon elegem lesz ...
2016. jan. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!