Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is van itt hasonló helyzet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van itt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van itt olyan lány/fiú akit mindenki azzal áltatott hogy "örökké veled" stb stb stb...aztán pár hét után otthagyott valaki másért? Miért kell játszani mások érzéseivel? Ha valakinek csak ennyit jelent hogy gondol egyet és vége, akkor miért kell elhitetni a másikkal hogy komolyan gondolja..?


Amúgy fiú vagyok



2016. jan. 26. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
volt ilyen :D lány vagyok. de mondjuk a srác csak azért csinálta mert azt hitte hogy hülye ribi vagyok és így hamarabb megdughat. csak én hamarabb rájöttem hogy volt más is neki.
2016. jan. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen sajnos van ilyen :/ Én mindig komolyan gondoltam a dolgot de ők úgy látszik csak addig míg nem találtak egy jobbat, vagy épp vissza nem jött az exe...
2016. jan. 26. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!