Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 éve, hogy együtt vagyunk a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbebe kérdése:

2 éve, hogy együtt vagyunk a barátommal. Nagyon féltékeny, ha beszélek fb-n egy fiúval akkor utána azt hallgatom egy csomó ideig. Mit tehetnék? Az ő kedvéért nem akarok lemondani a barátaimról. Mikor vele vagyok egyértelműen érzem hogyszeretem de

Figyelt kérdés
mikor egyedül vagyok azon gondolkodom, hogy szabadabb életre vágyóm, és sokszor nem bírom a féltékenységét, újra és újra előjönnek ezek a problémák. Csak normálisak írjanak, szerintetek mit kellene tennem, ti mit csinálnátok?

2016. jan. 26. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Te nagyon szereted őt. De a féltékenységnek már ez az ága inkább önzőség mint szeretet az ő részéről.

Mellesleg a tisztelet is azt diktálná h hagyjon neked szabad mozgásteret.

És nem éri meg lemondani a barátokról egy olyan ember miatt aki nem is veszi figyelembe az érzéseid.

Mindenesetre beszéljétek meg h mit érzel! Legyél kedves de határozott.

És ne folytasd tovább ezt a kapcsolatot ha árt neked...

2016. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Beszéd meg vele, hogy neked fontosak a barátaid, és, hogy semmi oka arra, hogy féltékeny legyen rád,

Ha szeret akkor megérti,ha meg nem dobd ki a francba

2016. jan. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hamarosan 18

Köszi a válaszokat, írjatok még :)

Volt olyan eset is hogy elmentem bulizni barátnöimmel és utána olyan féltékeny volt mert nem irtam a buli alatt hogy teljesen bedilizett, megsértődött kb egy hétig tartott kiengesztelnem. Mi a véleményetek???????

2016. jan. 26. 23:05
 4/10 anonim ***** válasza:
azt, hogy dobd ki, tul féltékenység nem vezet jóra
2016. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg kell beszelned ha nem változtat akkor el kell hagynod
2016. jan. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

sajnos szerintem nem fog megváltozni, - még egy jó ideig

a féltékenység egy nagyon makacs betegség. bár szereted érdemes végiggondolnod, hogy képes vagy-e a barátaidat elhagyni csak azért mert egy önző ember ezt kívánja tőled?

2016. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez bolond. Dobd ki. Nyilván próbáld előtte tisztázni, de az ilyen nem változik.
2016. jan. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Nálunk is ez van, mindketten nagyon féltékeny típusok vagyunk mert mindkettőnket sokan megcsalták már. Abban egyeztünk meg, hogy nem beszélek pasikkal, ő pedig nőkkel. 1 hónapban 2x beszélek pasi haverommal de akkor se sokat és persze megválogatom hogy miket írok és ha talizni akarok velük akkor viszem a páromat is :D ( a párommal benne vagyunk egymás facebookjába ) . Ha tényleg fontos neked a párod és ő az első neked akkor a mi példánkat ajánlom, ha a barátaid tényleg a barátaid akkor megértik :) nekem megértik és mindig örülnek hogy beszélünk és nem dühösek a helyzet miatt .:)
2016. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek! :)

Utolsó, itt csak az a gond, hogy mi már 2 éve együtt vagyunk igazáb negbízhatna bennem, mindketten elsők vagyunk a másiknak vagyis nem csalta meg senki se, hogy így kellene viselkednie és az igazat megvallva nekem sok. Sérteget folyamatosan stb, nem tudom kezelni a helyzetet sokszor már csak nevetek rajta meg nem tudok jobbat.

2016. febr. 23. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Kidobtad már? :D
2017. márc. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!