Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik nekem egy fiú....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy fiú. Magán órára járunk együtt és egyszer haza is vittük. Ott beszélni nem igazán tudunk (órán). Viszont nem akarok könnyen kaphatónak tűnni, hogy ráírok és én cselekszem, szeretném ha ő tenne. Mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont nem akarok könnyen kaphatónak tűnni, hogy ráírok és én cselekszem, szeretném ha ő tenne."


Ezt a baromságot... -_-


Te akarsz tőle valamit, neked kell lépni! Ha tetszik, ha nem, ez így van!

2015. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot jegyeznék meg.

1.: nézz utána, hogy mit is jelent az, hogy valaki könnyen kapható! Mert szemmel láthatóan fogalmi zavarban vagy.

2.: ne játszmázz! Ezzel a hozzáállással azt éred el, hogy majd végignézheted, ahogy végül összejön egy olyan lánnyal, akinek az érzései fontosabb, mint az idétlen elvi meggyőződései. Amúgy is a fiúk jobban szeretik az őszinte lányokat, mint a játszmázókat.

2015. dec. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kívánj neki Kellemes Karácsonyi Ünnepeket! utána kérdezd meg, hogy telik a szünet, hogy érzi magát, ilyenek és ha válaszolgat, meg normálisan ír, nemcsak pár szavas válaszokat, akkor van nála esélyed és ha már elindult a beszélgetés, utána már könnyen megy tovább, aztán később akár tali is lehet, meg minden. srác hány éves?
2015. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17
2015. dec. 25. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmm, már azt hittem rólam van szó mert majdnem teljesen ugyanez a sztori nekem is. Csak a másik oldalról. :D 18/f
2015. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!