Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szülőként mit szólnál ahhoz,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülőként mit szólnál ahhoz, ha a 14 éves lányod egy 18 éves fiúval járna, aki egyébként rendes, normális, tisztelettudó és nemcsak, hogy jó családból származik, de ismered is a szüleit. Tehát pusztán a korkülönbség miatt lenne kifogásod?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tetszene de engednem! viszont azt elvarnam ha oszinte lenne a sraces nemcsak arra kellene hogy egy parszor megdugja aztan dobna...
2016. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

háát mondjuk 18 éves fiú már akarhat többet. szóval figyelmeztetném a kislányt. viszont engedném. volt már idősebb barátom és a szüleim nem díjazták, és nem túl jó érzés ha tiltanak tőle. :) és attól mert tiltod tőle, hidd el fog vele találkozni.

szóval nekem nem lenne kifogásom :D csak a kislányt figyelmeztetném.

2016. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hááát gyanús szemmel néznék a dologra, de ha ennyire ismerem és jó, akkor legyen. Talán.

Annyi hogy megnehezíteném a dolgát, ha még egy bizonyos idő után is úgy gondolja, akkor legyen. Nemtudom hogy, de nem tiltanám, csak hangsúlyoznám hogy nem örülök neki.

De a lánnyal mindenképp elbeszélgetnék hogy ha "olyanra" kerül a sor akkor ne és hogy miért ne.

2016. jan. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fruzs33 ***** válasza:

Hogyha én szülő lennék,akkor azért félteném a lányom.

Megmondanám,hogy védekezzenek a fiúval,mert ez a legfontosabb,nem elég vigyázni.

Én engedném ezt a kapcsolatot,mert tudom jól,hogy a világban már a legtöbb lánynak idősebb fiú kell az érettségi szintek miatt.

És amúgyis,én nem szólhatok semmit,mert 14 évesen nekem is idősebb barátom volt.

Logikus,hogy engedném,mert az sem jó,ha a szülő tiltja a gyerekét,akkor benne van az az úgy nevezett "csak azért is!"

Úgyhogy nem lenne kifogásom.

2016. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!