Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális, hogy négy randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy négy randink volt már, de még egy csók sen? A korkülönbség az oka? Pasik ti meddig várnátok vele?

Figyelt kérdés
18 vagyok, a fiú 22. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, ha kimegyünk kávézni vagy valami az a 4-5 óra eggyütt nagyon kevésnek érződik, Már eljutottunk, oda, hogy fogjuk néha egymás kezét beszélgetés közben, közel hajol hozzám, azt hiszem kezdek belé szeretni. Már egy hónapja ismerkedünk. Múltkor azt mondta, hogy néha még ennyi ismeretség sem elég eldönteni, hogy akar-e kapcsolatot (Altalánosítva jött fel a téma), azyán jött az, hogy a szüleim nem mondanak semmit, hogy egy ilyen korú sráccal találkozgatok. Nem tudom, hogy most mire gondoljak, lehet, hogy csak én nagyítom fel ezt a csók dolgot, hisz az jó esetben valami komolyabb kezdete lenne. Mi lehet az oka, hogy még nem?

2015. dec. 17. 21:49
 1/6 opened paradise ***** válasza:

A ti korotokban ez már egyáltalán nem vészes különbség.


És ha zavar,akkor kapd le! :)

Van,hogy akarjuk,csak fosti van,vagy nincs meg pillanat.

2015. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
191 nap volt ha jól emlékszem... :D
2015. dec. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Nem kell azt elkapkodni.


Amúgy ez, hogy hanyadikon van a csók nem jelent semmit. Volt már olyan, hogy az első randin volt, és nem lett folytatása a dolognak. Szóval nem ezen múlik.

2015. dec. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos, hogy hanyadikon. Ha mindkettőtök ugyanakkor akarja, meg fog történni.
2015. dec. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csókold meg te.
2015. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

próbálj meg olyan szituációkat kialakítani vele ahol közel vannak a fejeitek (csóktáv), ha meg akar csókolni akkor biztos hogy megfogja tenni, ha meg nem akkor viszont Vagy nem szeretné Vagy fél tőled/nem érdekli a csókolózás/az ilyen szélsőségesebb dolgok amiknek megjegyzem hatványozottan kisebb az esélye!


és elhiszem hogy nagyon zavar és már vágysz rá mert pl.: én is úgy vagyok vele hogy szeretek csókolózni és ha ez egy időn belül nem történik meg akkor feltűnik aztán már kínos és zavaró lesz :( mintha valami baja lenne velem amit nem mond ki F/17

2016. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!