Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van esélyünk még?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyünk még? Lehet ennek még jó vége hogy minden olyan legyen mint régen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a barátnőm furán kezdett el viselkedni,és hiába mondtam bármit is azt mondta hogy nincs semmi baj.Aztán egyre kevesebbet foglalkozott velem,és nem is mondta/mutatta ki hogy szeret.Igaz hogy sok minden történt vele de akkor sem értettem,és magam alatt voltam 2 hónapig.Aztán beindultak az események,elkezdtem vele erről beszélni és végül hosszas fáradozással leirta hogy hogy érez :az volt benne a lényeg hogy szerinte túl sokat voltunk együtt...szerintem egyáltalán nem..és hogy ő is mondta hogy sok dolog történt vele és ez megzavarta, hogy régen nagyon szeretett de ez már megváltozott ,de nem tudja hogy miért,és hogy nem tudja hogy mi legyen,de "majd még meglátjuk" ..Ma megyek vele ezt megbeszélni és én nagyon szeretném hogy jól alakuljanak a dolgok,mert nagyon szeretem és úgy érzem hogy nem kell más,és hogy nem is szeretne más.Ő a tökéletes lány akire minden pasi vágyik.okos,vicces,kedves,nem pakolja ki azt amilye van,perverz,megértő,kreativ,cuki és még szép is . Én 15 éves fiú vagyok,ő pedig 14 éves lány
2016. jan. 31. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Csinaljatok valami ujat...

Kezdett megunni azert hidegultetek el egymastol...

Nem tudom volt e mar koztetek valami 18+ os meg hogy mennyi ideje vagytok egyutt de ha nem ujitassz be valamivel akkor nem sok jovotok lesz...

2016. jan. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 éve és 2 hónapja vagyunk együtt...hát..nem tagadom hogy volt egy két dolog 😃 de ő ragaszkodott hozzá hogy csak akkor fekűdjünk le amikor elmúlt 15 ,és én ezt tiszteletben tartottam ezért nem volt még az meg,igazábol együtt sem aludhatunk.Otthon ülő tipus mint én..de azért rengeteg helyre akartam vinni,de ő sosem akart sehova sem jönni.
2016. jan. 31. 10:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ideje lenne megtortenni a dolognak...

De talalj ki valami ujat amit szeretek mind ketten...

Ird le hogy mit szerettek nagyabol es adok otletet ha tudok...

En nem az az otthon ulos fajta vagyok es egy baratnom se olyan volt...

De azert kreativ leszek...mindenesetre soksikert ritka az ilyen fiatalon az ilyen hosszu kapcsolat 😊

2016. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!