Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet e ugyan...

HorusS kérdése:

Szerintetek lehet e ugyan olyan a barátságunk mind régen vagy ha nem is lehetünk e még barátok vagy vége mindenek?

Figyelt kérdés
hisztek a fiu/leány barátságba? mi már nagyon régen barátok voltunk régen talán éreztem is valamit iránta és elmondtam neki de mostanára már nem csak barátásgot,és olyan mind ha a testvérem lenne mindent meg beszéltem vele nem titkoltam soha semit és nem is szégyeltem tőle semit elmondani...de mostanába érzem hogy megy tönkre és ő is belátja hogy így van és hamarosan napok kérdése és vége lesz... mert mostanába nagyon sokat veszekszünk és megbántjuk egymást akaratlanul is de én szeretném helyre hozni csak azt veszem észre talán őt már nem is érdekli és hagya hogy vége legyen...de nekem nagyon fontos ember az életembe és fontos barátom hisz a legjobb..szerintetek mi lesz?vagy mit lehet teni? törődjek bele hogy vége lesz ?vagy jóvá lehet e teni?van e valami megoldás?

2015. ápr. 16. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ehhez tudni kéne mi az oka mostanában a veszekedésnek. MValamelyikőtök többet akar, vagy a másik esetleg már túl sok? Ne itt kérdezd, beszéljétek meg egy kávé mellett, ki mit szeretne a másiktól. Az egyoldalú vonzódás lehet zavaró a másik fél számára.
2015. ápr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valamikor éreztem iránta valamit de mostmár csak barátságot,és ő is elmondta valamikor régen érzet valamit de mostmár nem és ezt le is tisztáztuk,az okát nem tudom mindig csak azt hajtogatja a barátságunknak hamarosan vége lesz
2015. ápr. 16. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A nőknek evolúciós okokból merően mást jelent a barátság, mint a férfiaknak. Ergo, férfi és nő közt lehet valami barátsághoz hasonló valami, de az korántsem barátság. Ennek pedig vége van, kérdező.
2015. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hááát lehet nem értem a nőket,most azt hiszem kezd jóvá alakulni de nem biztos eddig azt hiszem rendbe jött minden azért köszönöm szépen mindenkinek, azért néha én se értem a nőket mit akarnak :D :)
2015. ápr. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!