Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan, aki már régebb óta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki már régebb óta távkapcsolatban van/volt és jól működik/működött?

Figyelt kérdés
Esetleg úgy, hogy az egyik fél külföldön vagy nagyon messze lakik/lakott és személyes találkozó egy évben csak egy párszor van/volt? Szerintetek mûködhet jól egy távkapcsolat? Mennyi ideig?

2016. febr. 1. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Baráttal/ barátnővel igen

De a pároddal... ht attól függ, h milyen szoros a kapcsolatotok.

De nem lehettek távol a végtelenségig.

Amúgy ez minden pàrnál más. Sokmindentől függ. Nem lehet általánosítani

2016. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

két évig voltam ilyenben, nem jó, nem is működött. több fájdalom van benne mint jó.


DE, a nővérem a férjével szintén úgy volt hogy 1 évet voltak együtt amikor még egy suliba jártak, aztán a srác kijárta, akkor volt három évig távkapcsolatban de azért legalább ilyen havonta/kéthavonta találkoztak, aztán amikor a tesóm is kijárta a sulit összeköltöztek. nekik működött, viszont hozzá kell tennem, a tesómat egyszer kérdeztem erről és azt mondta, ha az az egy év nem lett volna az elején amit rendesen együtt vannak, akkor nem bírták volna. nem lett volna mibe kapaszkodni.



remélem segítettem.

2016. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!