Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem érzek iránta semmit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érzek iránta semmit mit jelent még is ez?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 1 évig és 2 hónapig jártam első szerelmem volt sok fájdalmat okozott nekem szét is mentünk. Ez majdnem kerek három éve történt,azóta se vagyunk a legjobba.Már mást szeretek és ő is tudtommal.De mégis minden vele kapcsolatos történetre emlékszek nagyon sok mindenről eszembe jutt. Ez normális?Túl vagyok már rajta csak ha láttok valami múltas dolgot akkor hozzákötöm.
2016. febr. 4. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert bár nem érzel iránta semmit, az első szerelmed volt. Az első szerelem pedig felejthetetlen.

De már ahogy te is mondtad, túl vagy rajta, nem érdekel. Csak megmarad egy kis emléknek, ami bár a rosszul végződött, de emlékezetes maradt.

Ez így is marad, ne gondolkozz ezen. Legyél boldog a pároddal :)

2016. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!