Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok, örülni fog az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, örülni fog az ajándéknak?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy nem szeret ajándékot kapni, és később mondta hogy miért. Ettől függetlenül mielőtt elmondta volna miért nagyon örült annak, amit kapott (wellness). És megígértem hogy nem lesz több ajándék, de szülinapja lesz és nem bírtam ki, csináltam neki.
2016. febr. 4. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy orulni fog....

Sokan mondjak, hogy nem szeretnek kapni...de azert orulni szoktak. Es igazabol ha nem is fog neki igazan orulni akkor is azt fofja mutatni h tetszik neki. Foleg ha sajat kezzel csinaltad...ertekelni fogja!

2016. febr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt az a kérdés, hogy mit?Meg , hogy miért nem szeret ajándékot kapni?EZket írd meg pirvátban nekem.Ígérem megőrzöm ha titok.Ha írsz ígérem válaszolok :)
2016. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket! :)


Első. Remélem nem csak tettette idáig /tetni fogja.


Masodik. Írtam :)

2016. febr. 4. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!