Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit gondoltok hány évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok hány évesen érett egy lány egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagban 16 éves kor körül. Persze van aki már 13-14 évesen is tök éretten gondolkodik egy kapcsolattal kapcsolatban és éretten tud viselkedni és gondolkodni de van aki még 20 évesen sem.
2016. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Mindenki más,szóval nem lehet kort írni. Lehet h valaki már 14 évesen is elég érett,de valaki csak 17 évesen. Az is számít mennyire komoly kapcsolatra vágysz. Ha komolyra inkább 16-17 lehet az aki erre alkalmasabb,de 15 évesen is lehet. Szóval erre nem lehet választ adni. :))
2016. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kor függő, de azért egy 14-15 éves korig várnék vele.
2016. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ szerintem, hogy milyen párkapcsolatra gondolsz. tiniszerelem, hogy fogjátok egymás kezét és szájrapuszi az akár 13 évesen is lehet. de komolyabbal szerintem érdemes várni még jópár évet:)
2016. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mitom én valaki 12 évesen már az valaki 40 évesen se..
2016. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mert a barátnőm 14 éves és a barátjával állandóan veszekednek mondtam hogy szakitsanak mert szerintem még nem készült fel egy párkapcsolatra
2016. jan. 11. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
énis veszekszek egy csajal de az vices nekünk :$
2016. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!