Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig is szerettem volna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig is szerettem volna egy rocker srác mellbimbóját át szúrni és piercinget helyezni bele ez gáz? :O csaj vagyok.

Figyelt kérdés
2015. jan. 14. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak kicsit furcsa.
2015. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 opened paradise ***** válasza:
Érzéstelenítővel,vagy anélkül?
2015. jan. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát gondoltam egy szobában rock zene mellet tömény szeszbe mártva a piercing tűt le jegelni a mellbimbót majd át szúrni és be helyezni a piercinget.Szerintem nem szükséges érzéstelenítő,én anélkül is ki bírtam vannak testékszereim.de ha kéri akkor kap érzéstelenítőt
2015. jan. 14. 16:51
 4/8 opened paradise ***** válasza:

És magadnak raktad be őket? :O

Mondjuk én is "műtöttem" már magamat,de nekem magas a fájdalomküszöböm.


És hova raktad be magadnak?

2015. jan. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az elsőt piercinges a másodikat ismim de melo miatt ki vettem és be forrt majd anyám szúrta át otthon.. a harmadikat én.
2015. jan. 14. 17:08
 6/8 A kérdező kommentje:
2 ajak egy köldök.
2015. jan. 14. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szerintem a tiédbe is beleszúrná egy (rocker) srác......:D
2015. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 opened paradise ***** válasza:
Ja,csak mit és hova :D
2015. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!