Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit tegyek valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek valaki esetleg segítene sürgősen?

Figyelt kérdés
Barátommal holnap hogy 1 hónapja együtt vagyunk. Majdnem mindennap találkozunk és nagyon jól megvagyunk. Viszont ő 14 én 16. Igazából egyikünknek sem számít a kor, viszont néha gyerekes tud lenni. És olyan mintha nem komolyan gondolná, bár egy 14 évestől mit várjak.. elmondtam neki vagy változtat vagy rossz vége lesz. Mostanában úgy érzem hogy a barátai fontosabbak neki, de mindig mondja hogy inkább velem van mint mással.. és néha féltékeny is ha fiúkkal találkozok. De én nem vagyok olyan hogy megcsalom vagy akármi mert nem lennék rá képes. Az 1 hónap alatt rengeteget veszekedtünk.. valamit tudtok tanácsolni?
2016. febr. 7. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyd, és keress egy érettebb csajt.


16/F

2016. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd rá keress kevésbé gyerekes csajszit.

16/L

2016. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látom olvasni luxus manapság... a kedves kérdező a lány.

Legalábbis erre utal ez: "és néha féltékeny is ha fiúkkal találkozok"

Figyelj.. próbáld megbeszélni vele a dolgot. Fontos a kommunikáció. Ha tud éretten is gondolkodni, akkor felfogja a dolgokat és változtatni fog. De ha továbbra is ez a dolog fog fent állni.. keress mást, mondjuk egy veled egykorút.

2016. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pssszt itt most a csaj irta a kerdest:) amugy beszelgess vele mit hogyan csinaljon otole meg ne varj sokat meg fiatal az az 2ev nagyon szamit es engem is zavarna ha fiukkal talalkoznal nem azert mert megcsalsz hanem azert mert ne mar ense talalkozok mas lanyokkal talakozz a baratnoiddel ne fiukkal vagy felejtsd el 16/F
2016. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azz igeen! Nemsokára azért kell veszekedned vele, mert fontosabb lesz Májnkráftozni egész nap, minthogy veled foglalkozzon.
2016. febr. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!