Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ti sírtatok már lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti sírtatok már lány miatt? (15/F)

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek, és ezt váltotta ki belőlem. Veletek is volt már ilyen, vagy csak én vagyok ennyire "gáz"?

2016. febr. 8. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, enis sirtam mar, de hal istennek egy ideje nem volt olyan lany aki miatt sirhattam volna:)

17/F

2016. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pont előtted tettem fel hasonló kérdést :) szóval igen. Meglepődtem de igen... váltotta már ki belőlem lány.
2016. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem is fordult már elő, épp a közelmúltban. Szerintem amúgy semmi baj ninvs ezzel. (21)
2016. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem gaz. volt olyan velem hogy napokig sirtam egy lany miatt.
2016. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azert ez valamennyire megnyuktat hogy nem csak a lanyok sirnak a fiuk miatt at egy egesz ejszakat hanem a fiuk is sirnak.. 16/l
2016. febr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én is megkönnyeztem rendesen mikor szakított velem barátnőm,nem bőgtem de hülye is észrevette volna mi a helyzet,nem gáz,néha muszáj bármennyire is erős vagy 16/F
2016. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

De édik vagytok!!! :))))

15/L

2016. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En nem vagyok ugyan fiu,de elottem sirt egy fiu es miattam es nem rohogtem ki meg nem cikiztem es egyaltalan nem ereztem ugy,hogy ez gaz,hanem inkabb probaltam neki segiteni es megerteni. :) 14/L
2016. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2016. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen, sírtam. egy napig. utána új nap kezdődött és nem volt helye a múltnak, a barátnőm nélkül folytak tovább napjaim, és imádok élni :) most persze kicsit el kanyarítottam a témát, csak gondolom szakításról van szó, ezért sírj egy napot, és mondd magadban, hogy holnap új nap lezs és férfi módjára viselem a történéseket. :)
2016. febr. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!