Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy lány népszerű (600...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány népszerű (600 like/kép) én pedig népszerűtlen, de határozott fiú vagyok, akkor lehet a barátnőm? Van bármiféle esélyem?

Figyelt kérdés
Kicsit meglep, hogy a kigyúrt kisebbség nem mozdult még rá eddig (a felőlük érkező rengeteg lájk végett), bár be kell látnom, hogy egy meglehetősen telt lányról beszélünk, ami ugye sokaknál kizáró ok.
2016. febr. 12. 15:11
 1/5 Zero the hero ***** válasza:
100%
És mi lenne akkor, hogyha azt mondanám: Egy ember értékét nem like-ban, vagy népszerűségben mérik? Hogyne lenne esélyed.
2016. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
komolyan like? na nee.. ha enyire likemániás vagy irj egy komit osz kapsz rá liket..
2016. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, lehrt 2000 ismerőse van azért van olyan sok likeja. Amúgy simán lehet esélyed nála.
2016. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutass 1 képet róla, utána tudok válaszolni.
2016. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

figyu te kis gyógyegér! a fb előtt is léteztek már párkapcsolatok hisz te sem lennél ha nem így lett volna és valószínűleg faterod sem lájkolta anyádat sehol, gyanítom.

pattanj le a fb-ról és gyere át a való világba és kész. sokkal jobb lesz nekem elhiheted!

2016. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!