Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megváltozott a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott a barátom, szerintetek jó vagy rossz irányban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-3 hónapban eléggé megváltozott a barátom. 3 éve vagyunk együtt ,mindketten 18 évesek vagyunk.Amikor összejöttünk nagyon féltett,túlságosan is.Nem engedett el bulizni,ha elmentem hiszti volt 2-3 napig, állandóan nézte a facebookomat illetve mindent megkérdezett.Aztán ez másfél év után jelentősen javult,pont úgy,ahogy normális.De az elmúlt 2 hónapban semmit nem féltékenykedik szinte,még ő mondja hogy menjek buliba ,beszélgessek nyugodtan fiúkkal..és össze vissza lájkolgat minden lányt.Ezt még neki nem mondtam mert attól ugyanúgy mondja,hogy szeret,meg élőben is kedves velem és törődik velem.Csak észre vettem rajta,hogy mintha lazábban fogná fel az egészet.Vajon már nem szeret annyira? Nem akar túlságosan kötődni hozzám?
2016. febr. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakitani akar. Jobb ha leulsz vele beszelni mielott azon kapod magad hogy megcsaltak.

Higyj nekem, tobbszor elofordult mar ez vele hosszabb kapcsolatokban.:/

18/L

2016. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha szakítani akarna miért várna 2 hónapig és mondaná hogy szeret?
2016. febr. 14. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom kicsit gyanus😁
2016. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mar megcsalt...
2016. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úristen első 3 válaszoló..:'D. Szerintem csak rájött arra, hogy nincs miért féltékenynek lennie.
2016. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit kötekedsz??Én ezt gondolom neked ebbe semmi közöd:) Első percbe sehová se engedje féltékeny utána meg még ő mondja hogy beszélgessen fiúkkal meg menjen bulizni hat tenyleg😂😂😂😂 Ez az én véleményem és kész.😉
2016. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!