Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok. Van itt olyan köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok. Van itt olyan köztetek aki tipikus"rossz fiú" volt de megváltozott egy lány miatt? : )

Figyelt kérdés

Ha igen mi fogott meg benne,hogy megváltoztál miatta?:) most is együtt vagytok?

Aki akarja leírhatja a történetét :)

17/L



2014. jan. 2. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Mind hülye, amelyik egy lány miatt megváltozik.
2014. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mindig átmentem pirosban a zebrán de már csak zöldben. :)
2014. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem volt sok rossz dolgom, amikor megláttam egyszer osztályomban egy uj csajt elkezdtem neki vagánykodni.Az lett a vége hogy nyakon vágott.
2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
még naiv vagyok kérdező. sokat fogsz még pofára esni az életben...
2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Egy lány/nő sem ér annyit, hogy megváltozzak miatta. Én úgy szeretek bele egy lányba/nőbe amilyen. Nem amilyen majd lesz. Ugyanezt várom el. Szerintem jogosan.Az meg pláne nem az, aki megváltozik egy lány miatt. Csak álarc neki. De ha már itt tartunk. Az egész "rosszfiúzás" hülyeség. Nincs ilyen. Akit annak hívunk, valójában az a "normális" és a többi túl szerencsétlen, önbizalmatlan hozzá képest. Most azért "rossz fiú" mert ki mer állni magáért? :)
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi a tipikus rossz fiú? :D

De ha olyan mint voltam, akkor én itt vagyok. Bár én inkább rossz fiú lettem egy lány miatt aki megcsalt, mert azután nem mertem kapcsolatot kialakítani senkivel sem hosszabb távon. Amint megszereztem valakit akár volt barátja akár nem, jött a következő kihívás. De jött az exem, akinél újra éreztem, hogy igen ő az akivel szívesen leélném az életemet és vissza a régi kerékvágásba. Jó volt, hogy újra volt valakim akivel mindent megbeszélhettem, akivel bárhol, bármikor jól éreztem magam és minden bajom elszállt mikor együtt voltunk. Azóta ő szakított velem, de már csak olyannal jönnék össze aki hasonló érzéseket vált ki belőlem. És azt hiszem sikerült is megtalálnom, de majd az idő eldönti. :)

2014. jan. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszik egy lány és kisebb változások történtek miatta. Megpróbáltam jobban tanulni (amúgy sem voltam rossz tanuló) és elkezdtem gyúrni.De mostanra kezdek depressziós lenni mert még mindig nem merem neki megmondani hogy tetszik.
2014. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!