Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mégis miért nem szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért nem szeretne mégis "járni"?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm. Mindig is izzott körülöttünk a levegő, csók is elcsattant már. Azóta is csak rá gondolok. Most szombaton volt egy buli, ahol Ő is ott volt. Persze most is ment a "kavarás". De mégis mikor mondtam neki, hogy akkor legyen több, kaptam a választ, hogy ezt a barátságot ne rontsuk el, mert volt példa rá, hogy utána megromlott a kapcsolat, és utálják egymást.

2016. febr. 16. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
mert a barátságot nem akarja elrontani hogy jártok majd. de ez már barátság extrákkal
2016. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A lány nyilvánvalóan csak barátság extrákkal státuszt szeretne veled. Szerintem felesleges foglalkoznod vele,hiszen ha össze is jönnétek akkor is csak kihasználna és szórakozna veled mivel nem gondolná komolyan a dolgot. Egyébként így látatlanban is lerí a lányról,hogy elég éretlen még. Ha tényleg semmit nem akarna tőled akkor ezeknek a "kavarásoknak" sem szabadott volna megtörténniük.
2016. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te a baratsagot meg akarod tartani tobbet ne csokolozzatok, hatha kesobb a lany megondolja magat.
2016. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Viszont azt én fektettem le, hogy nálam a barátság extrákkal nem működik. Viszont, minden lány barátomhoz elég bensőséges viszony fűz, ezért lehetett ez a "kavarás", hogy odaül az ölembe, és átkarol, mondjuk. Más lányok is szokták velem ezt csinálni, de Velük viszont nem volt csók, vele ellentétben. Csak egyszerűen ez már annyira padlóra küld, hogy sokadik lány utasít vissza azután, hogy megteszek érte dolgokat..
2016. febr. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!