Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, erzitek ha egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, erzitek ha egy csaj most csokolozik eloszor es nem mondja el?

Figyelt kérdés

Ugyertve, hogy ti tapasztaltabbak vagytok es egy par evvel kisebb lannyal csokoltok. Tegnap csokoloztam eloszor, nagyon jo volt, de o nem tudja, hogy ez az elso! Eszre vehette? Vagy miert nem mondott semmit?

(Neki tobb baratnoje volt, egyik unokatestverem, instagramon is lattam csokolozos kepet vele, regebb)

Velemenyeket, es kort is. Koszi :)

15/L



2016. febr. 16. 17:45
 1/3 Egyenes út ***** válasza:
Nincsmit.;(
2016. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem nem lehet észrevenni. Esetleg abból, hogy a nyelvét hogy használja, de ebből sem kifejezetten, vannak visszafogottabb lányok is. :)
2016. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi
2016. febr. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!