Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elítélitek, ha egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elítélitek, ha egy meleg pár csókolózik az utcán? Zavar titeket?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem ítélem el, mert a heterók is csinálják, nekik miért ne lehetne?

De kíváncsi vagyok mások véleményére is.

Előre is köszi az értelmes válaszokat! Járnak a zöld pacsik. :)

Ja, és légyszi írjátok le, hogy fiúk/lányok vagytok-e!



2013. dec. 25. 16:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
46%
Engem zavarna. 24-f.
2013. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
otthon melegedjenek, az utcán nem akarom látni ,mert hányingerem lenne.
2013. dec. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
99%

Engem a heterok is zavarnak.

Nem ítélem el, ha nekik az jó akkor csinálják. akinek nem tetszik meg nem kell nézni...

2013. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
44%
fúj remélem nem látok ilyet undorító
2013. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%

Engem nem zavarna, ha nincs a közelben senki. De például egy tömött buszon vagy villamoson igenis zavar, ha az ember nyalakodó párokat lát, legyenek azok melegek vagy heterók.


Nekem is volt már rá példa, hogy egy kellemes nyári estén egy padon ülve megcsókoltam a barátomat, szerintem ebben nincs semmi zavaró.


27/F (meleg)

2013. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom megmondani miért, de két fiú csókolózását én is gusztustalannak tartom, a lányoknál meg vagy közömbös vagy akár még izgató is lehet. Pedig amúgy nincs bajom velük, csak ne előttem csinálják amit csinálnak.
2013. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
39%
Engem szintén zavar. Én amúgy sem szeretem kifejezni az érzéseimet ismeretlenek előtt, tehát utcán csókolózni sem szoktam, de ha egyneműek csinálják, az még inkább zavar. 24/L
2013. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem ítélek el senkit, teszek az identitásra. Engem zavar, ahogyan az is, amikor hetero párok másznak le egymás torkán az utcán.
2013. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
13%
Nem ítélem el, de zavarna, mert gusztustalan.
2013. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Engem sem zavar, ha még ízléses és nem fel akarják falni egymást és nem cuppognak a fülembe, független, hogy heteroszexuális vagy homo. /L/
2013. dec. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!