Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a megoldás erre a dologra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás erre a dologra?

Figyelt kérdés
1és fél évig voltam együtt a barátommal , és szakítottunk ! Én ugyanúgy szeretem , és most egy-két hete megint barátok lettünk a suliban ! Ő nem tudom érez e valamit , de szeretném felhívni megint magamra a figyelmet , mert nagyon zavar , hogy más lányok ia ott ugrálnak körülötte , melltartót tömnek , meg hasonlók , feltűnést keltenek ! És eléggé féltékeny vagyok ! Mit tegyek ? S.O.S.!!!

2016. febr. 17. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt mondom amit mindenkinek erre a kérdésre...

BESZÉLJ VELE de őszintén. Jobb mint trükközgetni.

2016. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!