Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Erről mit gondoltok? össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erről mit gondoltok? össze vesztem a barátnőmmel és ha ezt látná tetszene neki?

Figyelt kérdés

ma elkeztünk veszekedni, megírtad hogy tudsz úgy cuppogni mint egy videóban hogy neked ez megy.

felakartál hívni de én nagyon kíváncsi voltam hogy hogy megy neked mert te csinálod és az tök jó,

és a legtöbszor amivel dicsekedsz azt nem tudom meg mi volt az ... csak max sokkal később és

ezért azt írtam hogy nem hívhatsz csak ha hallom majd a cuppogásod és erre elindult egy lavína

a hegyen. itt elkeztünk veszekedni aztán kibékülni aztán megint veszekedni... én ebbe elkeztem bele

fáradni és nekem lett ebből problémám , a legnagyobb problémám jól felhúztam a helyzetet aztán meg

már elis felejtettem hogy min veszekszünk... és csak veszekedtem, veszekedtem és aztán valami

történt.Azthiszem elfáradtam már a veszekedéshez is. elkeztem vissza építeni a kockákat

és már nagyjából vissza is tudtam építeni megint semleges kedvem lett , aztán küldtél valamit nekem...

elküldted a cuppogásod... hangfelvétel-ben volt hallottam ahogy azzal próbálkozol...

nagyon jól eset... hírtelen úgy éreztem hogy a kockákból több van és magasabb várat tudtam felrakni...

szeretlek



2015. okt. 5. 20:58
 1/2 A kérdező kommentje:
A cuppogásnál ne perverz gondoloatok legyenek a fejetekben :D egy videóban egy lány valami beatbox szerüséget csinált egy cupoggó hangfélével és azt mutatta meg hogy ő is megtudja
2015. okt. 5. 21:01
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :)
2015. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!