Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Lent részletesebben.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal, a szüleim imádják, a testvéreim is és a barátaim is. De én nem vagyok belé szerelmes és sajnos nem is tudom elképzelni velem a jövőmet, egyszerűen semmit nem érzek iránta. De szakítani nem tudok valamiért vele, talán azért mert mindenki az hajkurássza, hogy milyen jól jártam ezzel a fiúval, hogy mennyire okos, kedves, helyes és mennyire szeret, satöbbi. Sajnos már arra a szintre jutottam, hogy elgondolkodtam azon, hogy én vagyok ennyire érzéketlen amiért nem szeretem. Mit csináljak ezzel az egésszel? Az elején úgy kezdtem bele, hogy "jó, belemegyek hátha kialakul valami jó ebből", de sajnos csak az van, hogy marcangolom magam ezen az egészen egész nap.

18/L


2016. febr. 18. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy belé szerelmes akkor miért jársz vele? Most ha azt nézed hogy kinek legyen jó avval nem változtatsz a helyzeten. Ez egy idővel be fog zavarni téged mert olyat teszel ami nem neked jó ha nem másoknak. Hallgas a szivedre!!

Mert úgy jobb lesz :)

15/L

2016. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, talán azért mert nem akarom megbántani.
2016. febr. 18. 11:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyere össze mással
2016. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De avval hogy meg akarod e bántani azon ne múljon sajnos igen utána neked is rosszul esik meg minden. De hallgatsz a szivedre akkor könnyebb lesz
2016. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El kell hagynod őt. Így neki is jobb lesz. Minden egyes nap amíg nem szereted csak kedveled tovább ápolja benne a reményt, hogy egyszer több is lehet ebből párkapcsolatnál. Eléggé bántod azzal, hogy nem szereted, ennél jobban nem kell.
2016. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hidd el az jobban fáj neki,ha hosszú ideig vele maradsz és hazudozol neki.! Beszéld meg vele őszintén ez is fog fájni neki de a hazudozásnál jobb sokkal.!Idő elteltével kiheveri.
2016. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2016. febr. 19. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!