Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit reagáltok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit reagáltok ha egy vadidegen srác bejelöl Facebookon vagy pl követni kezd Instagramon? Előfordul hogy vissza jelölitek vagy követitek?

Figyelt kérdés
korotokat légyszíves :) köszi-puszi

2015. dec. 24. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok bocsi, de nálam úgy van, ha bejelöl egy lány facebookon, először is megkérdezem, hogy ismerjük-e egymást, és/vagy hogy miért jelölt be, és a visszaírt üzenet stílusából, és a lány külsejéről ítekem meg, hogy visszajelölök, vagy nem.

(Ha azért jelöl be, mert ismer valahonnan, akkor természetesen a következő kérdés az, hogy honnan ismer, esetleg hol/mikor találkoztunk.)

2015. dec. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanazt csinálom amit az első írt


l/18

2015. dec. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ismét egy fantasztikus kérdés. Mégis, mit kellene reagálni? Józan paraszti ésszel követni az 1#-es válaszoló útmutatását.
2015. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelölöm vissza, esetleg ha látom, hogy van több közös ismerősünk, akkor megkérdezem, hogy ismerjük-e egymást, de ez ritka, mert nem szoktam ilyet elfelejteni. Instagramon meg nem vagyok fent de van más oldal ahol lehet követni de én nem követek senkit ott sem. Nem azért vagyok fent.
2015. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hát én kissé jobban elzárkózom az ismeretlen arcoktól, ha nemismerôs névrôl vagy arcról, akkor nemjelölöm vissza. :D Bár volt, hogy szimpi volt a személy ezért visszaigazoltam, de csak ennyi.

Instagramon nemigazán érint hatalmas meglepetésként, hiszen rengeteg ott az ember, miértne követhetne be valaki random? Ha egy srác bekövet, ésmondjuk szimpatikus a képe vagy a neve, akkor rálesek a profiljára ésha tetszik amit posztol, akkor visszakövetem. :D Fôleg ha valami fap-kategóriás srácról van szó, akkor még külön örülök is.

2015. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam bejelölni csajokat spontán. Vagy visszaigazolnak vagy nem. De nagyobbrészt megkérdezik ki vagyok. Aztán elkezdünk dumálni, ha visszaigazol oke, ha nem, akkor nem.akar ismerkedni, ennyi. Tiszteletben kell tartani, hogy tolakodó, furcsa lehet, szóval változó.

25F

2016. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facebookon nem jelölöm vissza, hanem először megkérdezem, honnan ismer, ha leírja, honnan, akkor visszajelölöm, ha nem, akkor nem, nem ismerkedek Facebookon, és most amúgy is alakul valami egy sráccal. Instás követésnél általában megnézem az illető képeit, és ha tetszenek (ezt nem feltétlenül arra kell érteni, hogy helyes a srác, csak arra, hogy jó az instagramja), akkor visszakövetem.
2016. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!