Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van barátom, de van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de van egy srác akiért teljesen odavagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy eve elek kapcsolatban a jelenlegi baratommal, 16 eves vagyok, o pedig 18. O vegzos egy masik iskolaban, en iskolavaltas miatt ujra 9.es vagyok mert arra az evfolyamra tudtak csak atvenni. Uj osztalyba kerultem ahol van egy lany akivel nagyon joba lettem, es a testvere is abba az osztalyba jar. Nem vagyok oda az ilyen fiukert, de iszonyu helyes, okos, ha en ott vagyok csendes de allitolag nagyon tarsasagi ember. Nem gondoltam volna hogy egy piercinges, fultagitos fiu tetszik meg de igy alakult. Raadasul baratom van. Ezt a fiut csak par hete ismerem es a neven, koran kivul mast nem is nagyon tudok rola, de egyszeruen nem tudok masra figyelni ha o is ott van. Valoszinuleg en nem vagyok az esete mert nem ilyen a stilusom. Szeretem a baratom de a kapcsolatunk mostanaban nem tul jo, sokat veszekszunk, a szex az pedig havi 2-3 alkalom maximum, ami ebben a korban szerintem nem valami jo. Ha van akkor pedig nem is tul jo. (Voltam mar mas fiuval van osszehasonlitasi alapom). Nem tudom mit tegyek, o annyira komolyan tervez a jovore nezve, en alig eltem ki magam, sot igazabol semennyire, o meg mar kozolte hogy mar nem akar se bulizni se semmit neki eleg volt, en pedig most kezdem csak el...

Nem tudom mennyire ertheto, de lenyegeben osszevagyok zavarodva es nem tudom mit kene tennem.

Ti mit tennetek a helyemben?

Egyutt maradnatok vele es megprobalnatok rendbe hozni?

Vagy szakitanatok es par honap mulva, ha mar feldolgoztatok, kezdemenyeznetek-e a masik srac fele?


2016. febr. 18. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj a mostanival, tapasztalatbol mondom
2016. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nagy mester, de.. Ha nem jó a kapcsolatotok, ha van fiú, ha nincs, egyszer csak szakítanátok.. Meg, ha ő nem akar bulizni, neked nem szabad? Tán láncon tart, vagy mi? Nélküle nem is mehetnél? Ha nem vagy boldog, ez már nem kapcsolat. A másik fiúról meg nem is tudom.. ő korban veled egy szinten van, de jobb lenne jobban megismerned, mielőtt szakítanál a mostani barátoddal.
2016. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem enged el bulizni, o pedig nem jon velem, es a szuleim se engednek nelkule. Ez egy ordogi kor.

Koszonom amugy:)

2016. febr. 18. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy 16 évesen ekkora szexuális problémád van, hogy havi 2-3 alkalom :((( Jaa és még más tapasztalatod is van? Gratulálok, szüleid büszkék lehetnek a kislányukra....

Úgy is néhány hét múlva az "új" srác száján fogsz ülni a leírás alapján, bár nekem ilyen lány nem kéne barátnőnek...

2016. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sértő volt részedről, előző válaszoló, egy olyan valakit sikerült kb. ler****coznod, akit nem is ismersz. Bár én sem ismerem, ilyen kevés információval következtetést levonni bunkóság. Nem hinném, hogy 2 héten belül már más ajkán lógna, ha a mostani barátjával már egy éve együtt van. Elképzelésem sincs, hogy lehetsz ilyen gyökér.
2016. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 3. valaszolo:)

Ha egy kicsit jobban ertelmezted volna a szoveget, feltunt volna hogy a jelenlegi baratommal egy eve egyutt vagyok. Es igen elotte volt egy baratom akivel fel evig egyutt voltam. Kepzeld el a szuleim buszkek is ram, elorehozott erettsegin van es ket felsofoku nyelvvizsgam, sot mi tobb, a baratommal egyutt is elek!:) Mekkora ri..banc vagyok mi?! Nem szeretem az eloiteletes embereket. Egyebirant ha te sokkal idosebb vagy, akkor igazan tisztaba lehetnel azzal, hogy nem kotelezo valaszolni a kerdesemre, egeszen nyugodtan tovabb lapozhattal volna. De nem, te legalabb tiz percig azon erolkodtel, hogy bants engem ok nelkul:) Kettonk kozul, hiaba en vagyok a fiatalabb (bar kitudja lehet egy 12 eves osztja nekem az eszt a gepe mogul) ugy latszik megis jobban tisztaba vagyok nehany alapveto illemszaballyal:)

Ha a termeszeted is ilyen, nem csak nehany megnyilvanulasod akkor biztosan sokan szeretnek!:)

2016. febr. 19. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:

#6: És meddig is fogsz így együtt élni a barátoddal?

-másik srác keltette fel a figyelmed.

-16 évesen rossz a szex, amit még mindig nagyon sajnálok, mert ha ilyet 26 éves embertől hallanék, az oké lenne, de neked ilyen korban annak kellene örvendezni, hogy van barátod, és nem ilyen szexközpontúnak lenni.

- nincsenek terveid a jövőre

-nem élted ki magad, ami nálad nem tudom, mit jelent, de egy barát mellett is ki lehet bulizni magad függetlenül attól, hogy ő nem megy..


"Vagy szakitanatok es par honap mulva, ha mar feldolgoztatok, kezdemenyeznetek-e a masik srac fele?"


Ez a mondatod nagyon úgy hangzik, mintha már tervben lenne a következő, és tiszteletből azért vársz pár hónapot, ha szakítasz. Ez nagyon megalázó a barátodra nézve, ahol szereti egyik fél a másikat, ott nincs helye ilyen terveknek és más embereknek sem, akivel összejönnél....


Én lehet, hogy bunkón fejeztem ki magad, de te milyen természetű vagy? Nagyon komolytalan....


Üdv:4-es.

2016. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!