Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A srác akiért odavagyok azt...

A srác akiért odavagyok azt mondta, hogy nem vagyok álomnő, de a kisugárzásom az. - akkor most bejövök neki?

Figyelt kérdés

A helyzet azért nem egyértelmű, mert ő olyan alfahím, vagy mi, én meg a magam "átlagos" kategóriájába tartozom. Tudom, hogy a srácnak a vékony, kisportolt, babaarcú modellek tetszenek -és meg is kapja őket- de én a melles, fenekes, "van mit fogni rajta" tábort erősítem, hatalmas mélyvörös hajzuhataggal. Nem mondom, hogy ronda vagyok, csak szerintem, más kaliber...

És mikor beszéltünk, arról mi van köztük, ennyit mondott Nem vagy egy álomnő, de a kisugárzásod az.." aztán csönd. Most akkor ez mit jelent? Nem talál szépnek? Csak azért mondta, hogy ne sértsen meg teljesen?

A normális válaszokat előre is köszönöm ^^,

18/L



2013. jún. 3. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan egy ilyen bunkóért vagy oda?


"Nem vagy egy álomnő..."

2013. jún. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem villogna Veled a haverok előtt a külsőd miatt, mert az "ciki" lenne számára, viszont van benned valami belső tulajdonság, amiért odáig van, és lehet, h a "babaarcúmodellkisportoltcicák" nem élnek ezzel a tulajdonsággal.
2013. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, sajnos igen... nem tudom miért, 2 éves ismerem, de egy ideje valami vonz benne, lehet az is csak a kisugárzás :P

2, köszi a választ, így értem :D

2013. jún. 3. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, viszont nem vagy az esete. Egyébként egy tipikus bunkó, beképzelt hülye gyerekre utal ez a stílus.
2013. jún. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mondatot nem fejezte be? Egyébként simán lehet, hogy szexuálisan izgató vagy számára.
2013. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a nem járnék veled de memgdgnálak... nekem nem kéne egy ilyen srác.


22N

2013. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha a fiú is 18 akkor egyszerűen éretlen, és nem tudja, hogy így nem szabad beszélni a nőkkel. reméljük, hogy kinövi.

szerintem nézz szét másfelé, ne kösd le magad egy ilyen mellett, aki így beszél veled.

2013. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!