Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj, ha a legjobb barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a legjobb barátom fiú, és a pasim legjobb barátja lány?

Figyelt kérdés

Nem ismerik egymást. A legjobb barátomra is sokat gondolok, viszont rá máshogy nézek, nem tetszik, csak mindig feldobja a kedvem, olyan jó vele ökörködni:D


a barátom legjobb barátját láttam már, nem látszott úgy, mintha bármit éreznének egymás iránt, viszont, már többször is gondoltam arra, hogy mi van, ha megcsal?? Persze ekkor mondtam magamnak, hogy ha nekem fiú a legjobb barátom, neki miért ne lehetne lány? De akkor sem hagy nyugodni ez.



2016. febr. 18. 19:06
 1/4 anonim válasza:
Nem,de ha téged zavar akkor megkellene beszélned a pasiddal,és valószínű hogy tisztázná hogy csak barátok.
2016. febr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, járhattok swinger clubba.
2016. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: értelmes válasz:)
2016. febr. 18. 20:55
 4/4 anonim válasza:
Fiúként nekem is az egyik legjobb barátom egy lány, most kilencedikes vagyok másik suliba jár, kevesebbszer találkozunk de általánosba osztálytársam volt és akkor rengeteget voltunk együtt. Szerintem nem baj, hogy egy lány a barátja, köztünk se volt semmi én se és a lány se akart/gondolt bele többet. (Igaz köztünk egy házibuliban egyszer elcsattant egy csók de ezután is csak barátok maradtunk) szóval szerintem nem baj, max beszéld meg vele 15/F
2016. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!