Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti voltatok már féltékenyek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már féltékenyek a barátotok lány barátjára?

Figyelt kérdés
Valamiért engem szörnyen idegesít az hogy a barátom testvéreként tekint úgymond egy lányra.Nem nagyon értem hogy ez hogy lehetséges. Sokszor volt már ebből balhé hogy engem zavar de ő nem akarja megszakítani vele a kapcsolatot hiszen régóta barátok.Nem igazán szeretném hogy tönkremenjen a kapcsolatunk más miatt. Ismerem a csajt én is jóba vagyok vele de ennek ellenére zavar hogy ha a barátommal beszélget vagy együtt mennek haza(egy helyen laknak) Nem tudom érdemes e ezen rágódnom vagy csak túlreagálnám az egészet? Nagyon féltékeny típus vagyok az a baj :( Nekem az lenne a legjobb ha csak velem lenne és nem akarna a haverjaival eljárkálni. Tudnátok adni valami tanácsot?

2016. febr. 15. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyaltalan nem reagalod tul. Teljesen egyetertek veled. En is ilyen vagyok. Es ez nem fog valtozni. Te sohase fogod elfogadni ezt a helyzetet mert mindig zavarni fog. hiaba szeretned. En mar csak tudom. Ha a srac nem felejti el a kiscsajt akkor a kapcsolatotoknak annyi. Mert a veszekedes allando lesz sajnos. Es te vegig szarul fogod erezni magad. Ez a kokemeny igazsag... Persze ne legyen igazam. :)
2016. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Basszus és ez tényleg így van :/ Csak már több mind 1 éve együtt vagyunk és egy ilyen miatt szétmenni. Nem tudom mit lehetne tenni tök gáz az egész..Nem értem egy kapcsolatba minek kell lány meg fiú barát ha egyszer ott vagyunk egymásnak:D
2016. febr. 15. 16:38
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Fordulj pszichológushoz, menjetek párterápiára, mert ez nem normális. Semmiféle racionális okod nincs arra, hogy féltékenykedj és balhézz, csak mérgezed vele a kapcsolatotokat. Az ok nélküli, egészségtelen féltékenység a legrombolóbb érzés egy kapcsolatban, ami létezik. Egy kisebbrendűségi érzésből táplálkozó önzőség, birtoklási, kisajátítási vágy, vegytiszta agresszió.
2016. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Miért ne kellenének barátok egy embernek? Neked talán nincsenek barátaid? OK, nincsenek, mert neked nem kell, de azért a pasidat ne tiltsd már el a kacsolataitól!

Annyi ilyennel találkozni, hogy összevissza féltékenykedik mindenkire! Miért? Maximum megcsal, és otthagy, de ha hülye vagy, és ok nélkül hisztizel, hamarabb keres magának valakit, aki megvigasztalja, mintha hagyod békén, ha élje az életét, érezze jól magát, barátkozzon azzal, akivel akar, és te is keresel barátokat, akikkel elvagy.

2016. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

" barátom testvéreként tekint úgymond egy lányra"

Örülj, hogy a barátodnak ilyen barátja van, függetlenül attól, hogy lány. RItka az olyan barát, akire testvérként tekinthet az ember. És itt már tök mindegy, hogy fiú-e vagy lány az illető, mert ez már túlmutat ezen.

Nincs okod aggodalomra!

2016. febr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim de én nem járok el velük beülni valahova meg ilyesmi. Akik vannak azok is a barátjukkal töltik a szabad idejüket nem a haverokkal és szerintem ez így normális :D Hiszen ha szeretsz valakit minél több időt akarsz vele lenni és a barátoknak ezt meg kell érteni.Én azt nem értem hogy lány barát minek főleg ha van barátnője.Nekem sincs olyan nagyon jó fiúbarátom "testvéri"szinten.Nem nagyon hiszek az ilyesmibe hosszútávon simán megeshet hogy a csaj rámászik vagy neki megtetszik..Az a baj h csak az érti ezt meg aki volt hasonló helyzetbe :/
2016. febr. 15. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vannak barátaim de én nem járok el velük beülni valahova meg ilyesmi. Akik vannak azok is a barátjukkal töltik a szabad idejüket nem a haverokkal és szerintem ez így normális :D "


Párkapcsolatban élek, és eljárok a barátaimmal a párom nélkül rendszeresen. Ő is eljár a sajátjaival, amikor csak akar. Nem naponta van ilyen, hetente talán, vagy hetente kétszer, de senki sem nehezményezi ezt. Van igényünk a barátaink társaságára is, nem csak egymáséra.



"Hiszen ha szeretsz valakit minél több időt akarsz vele lenni és a barátoknak ezt meg kell érteni."


Megértik, hogy lesz..rod őket, és ejtenek :) Vagy már ejtettek is. Mi is ejtettünk egy lányt a baráti körből nemrég. Hívtuk magunkkal sokfelé, aztán betelt a pohár, mert a közös borozáson, vacsorán sem bírt felnézni a telefonjából, ott viberezett a faszijával végig, ha éppen nem telefonáltak. Na, ha így viselkedik, ne is jöjjön többet.


"Én azt nem értem hogy lány barát minek főleg ha van barátnője.Nekem sincs olyan nagyon jó fiúbarátom "testvéri"szinten."


Ha jól tudom, az a lány már előtted megvolt baráti szinten. Ha kell a pasi, fogadd el, hogy ott van, ezzel a lánnyal együtt kaptad, ez van. Vagy lépj tovább. Hogy neked milyen barátaid vannak, annak ehhez semmi köze. Bármilyen nemű barátai lehetnek. Az én pasimnak is van egy csomó nőnemű barátja, egy csöppet sem aggódom emiatt.


"Nem nagyon hiszek az ilyesmibe hosszútávon simán megeshet hogy a csaj rámászik vagy neki megtetszik..Az a baj h csak az érti ezt meg aki volt hasonló helyzetbe :/"


Akkor rámászik. És? Majd a pasid reagál valamit. Vagy azt, hogy elküldi a fenébe, vagy mást, pl. téged küld el. A reakciója attól is függ, veled mennyire érzi jól magát. Ha bizalmas tud veled lenni, ha nyújtani tudod, amit az a lány nyújt neki, ha nem balhézol baromságok miatt, akkor úgyis téged választ. Ha meg mást választ, akkor meg úgysincs mit tenni, ezt féltékenykedéssel nem tudod megakadályozni, csak siettetni. Ha nem szeret eléggé, és emiatt elhagy, akkor meg nem kell sajnálni, tovább kell lépni.

2016. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Huha köszönöm a válaszokat főleg az utolsó hosszút.Igazából az ő barátaival nem vagyok kibékülve. Nem alaptalanul nem szeretem ha velük lóg. A lánnyal is volt jó pár konfliktusom bekavart nekem rendesen de azóta megbeszéltük viszont az szól mellette hogy akkor se állt közénk.A fiú barátai se különbek..Az állítólagos legjobb barátjával csúnyán összevesztem mert sokalta hogy velem tölti a szabad idejét. Ő vele se hajlandó megszakítani a kapcsolatot azok után hogy lehordott mindennek. Főleg hogy próbálja befolyásolni meg hogy jobbat is kaphatna és hasonlók. Erről lenne szó amiért én nem nézem jó szemmel ha ő ezekkel a "barátokkal" lóg.Nagyon megszeretnék változni hogy jól ellegyünk de valamiért mindig van olyasmi ami zavar engem és utána meg veszekedés..Remélem így már érthetőbb a helyzet.
2016. febr. 15. 17:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz politika pedig a részedről, ha hisztizel, és megpróbálod a régi barátaitól eltiltani. Megvan szerintem a pasidnak a maga véleménye rólad is, róluk is, helyre teszi őket, ha kell. Ha megbékélsz azzal, hogy ők is vannak, rájuk is szán valamennyi szabadidőt, akkor elsimulnak majd a konfliktusok is. Szervezzetek közös programot, ahol ott vannak az ő barátai is, pl. kerti sütést-főzést, vendégséget stb. Mi a párommal sokszor eljárunk együtt egyikünk és másikunk baráti körébe is, vendégségeket is tartunk néha. Ettől függetlenül olyan is van, hogy barátnőkkel megyek moziba vagy enni-inni esténként, és ő nem jön. És persze fordítva is, ő is jár sportolni, ide-oda barátokkal, ha akar, nem szólok egy szót sem érte.
2016. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voltam párszor,és a pasim is féltékeny volt/féltékeny a srác ismerőseimre! Ha jól tudom én pasim nem tartja jelenleg azokkal a kapcsolatot,vagyis facebook-on nem beszélgetnek,nem látom szóval abból gondolom azokkal,akikkel előttem beszélgetett vagy a kapcsolatunk alatt! Én max akkor beszélgetek,ha rám ír valamelyik idióta..de alap dolgokon kívül mást nem dumálunk!Engem is zavart h beszélgetett csajokkal,szóvá is tettem úgy szint ő is.nem reagálod túl
2016. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!