Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Exszel újrajönni érdemes?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel újrajönni érdemes? 15/L Többi lent.

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok,a fiú még 14,de évfolyamtársak lennénk,csak ő a 8.évfolyamot más suliban kezdte el,de lehetséges,hogy egy suliba megyünk majd tovább,de nem is ez a lényeg,hanem az,hogy sokszor együtt-külön voltunk,de pénteken rámírt,hogy újra szeretné kezdeni,és mostmár végleg,mert nem tudna nélkülem meglenni,jobban odafigyelne rám,nem csalna meg(eddig sem csalt meg),órákat beszélgetne velem,ha kell éjjel is stb.Megpróbáljam vele a kapcsolatot?

2016. febr. 21. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem érdemes megpróbálni:) én megpróbálnám:)
2016. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
saját érdekedben küldd el a jó büdös anyjába...próbáltam nem működik...egyszer meghülyül..aztán másodjára és harmadjára is...legyen tartásod ne engedj neki sőt mi több küld el melegebb éghajlatra hogy érezze hogy elrontotta
2016. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

szerencsés vagy .

Nekem még meg se volt az első csók.

2016. febr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nincs igazad! Nekem a pasim a legjobb barátnőm keresztül mondta hogy szakít. Három évre rá megint összejöttünk... Azóta is boldog vagyok mellette (kivéve ha neki is rossz napja van)

2016. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Csak a töltött káposzta jó felmelegítve, ami egyszer összetört az soha nem lesz a régi.
2016. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes megpróbálni. De azért gondold át, hogy ki mennyire sérülne, ha mégis vége lesz.

Mi voltbarátommal 2x jöttünk össze. Talán megpróbáltuk volna harmadjára is, de félt, hogy mégegyszer vége lesz. Hát ez van.

2016. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam már így hogy újra összejöttem az exemmel és ugyanaz lett a vége hogy szakítottunk pedig nekem is azt mondta hogy most más lesz stb. Szóval azóta nem hiszek ebben de persze ez mindenkinél más és más valakinek bejött valakinek nem mindenesetre nem tudod mi lett volna ha nem próbálod meg.:)
2016. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy érdemes lenne hisz ez a kapcsolat úgysem lenne a régi már
2016. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is most épp ebben ilyen helyzetben vagyok csak mi idősebbek vagyunk kicsit. Nem tudom még hogy ujrakezdjük-e de most egy ideig húzom a dolgot hogy lássam mennyite gondolja komolyan és hogy azért neki se legyen olyan egyszerű hogy egyszer csak közli hogy szeret és minden a régi lesz
2016. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!