Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon szeretem a barátomat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátomat, ha vele vagyok én vagyok a legboldogabb a világon, de ha elmegy egyszerűen képtelen vagyok másra gondolni Ti mit tennétek most a helyemben?

Figyelt kérdés

Sokat vagyunk együtt, suliban is, mert osztálytársak vagyunk. Hétvégente is néha egymásnál alszunk, de ahogy elmegy én képtelen vagyok másra gondolni, ha bulizni megy végigsírom az éjszakát, pedig tudom, hogy sose csalna meg. Idén érettségizem és fontos lenne a tanulás...de nem tudok koncentrálni, csak ő jár a fejemben.

Ha nem ír 1 órán keresztül szinte már sírok.

Nagyon nem jó ez így, segítsetek kérlek, hogy mit tegyek :(



#szerelem #párkapcsolat #megszállottság?
2016. febr. 21. 14:30
 1/7 RRR ***** válasza:
a szerelem az ilyen
2016. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem ez nem szerelem hanem megszállottság. Van életed azért rajta kívül? Barátaid, hobbid ilyesmik?
2016. febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Pszichológus segíthet.
2016. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, van

Csak úgyérzem kezdem elhanyagolni a barátaimat miatta, pedig nem kellene, de ha a barátaimmal vagyok akkor is folyton ő jár a fejemben

2016. febr. 21. 14:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyukám pszichológus, de amiket mondott azokkal eddig semmit sem tudtam kezdeni:(
2016. febr. 21. 14:39
 6/7 blau1999 válasza:
Úgy érzed függsz tőle? Mert az már lehet, hogy árthat is neked/nektek. Ha viszont úgy érzed kölcsönös tehát ugyanúgy kötődik hozzád és szeret mint ahogyan te őt akkor viszont élvezd a szerelmet. Ha meg tanulnod kell / másra koncentrálni kapcsold ki a telefonod meg mindent amit lehet amin ilyenkor el tud érni. Csak addig. Egyébként a kapcsolatotok kezdeti stádiumában vagytok?:D
2016. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, 3 honapja vagyunk egyutt :)

Amugy o is sokat gondol ram meg nagyon szeret, de nem ilyen megszallottan szerintem, elvan a barataival is amellett hogy sokat gondol ram meg hianyzom neki

2016. márc. 20. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!