Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én nem vagyok szerelmes típus. Egyszerűen nem ment soha az a mindent elsöprő, magamat bármikor megalázó, feláldozó, szánalmas szerelem. Bennetek ez ott van? 30F

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó neked egyébként!
2016. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
(amúgy én is azt hiszem, hogy jobban jártam)
2016. febr. 17. 21:13
 3/18 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Sajnos én voltam, és bár ne lettem volna soha szerelmes!
2016. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Egeszseges onvedelemi reakcio...nem is szabad hagyni, hogy kihasznaljanak (mar ha erre akartal celozni).

20n

2016. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4-es

Úgy érted, hogy ez nálam egy ösztönös védelmi reakció, de amúgy képes lennék rá?

2016. febr. 17. 21:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Lehetsegesnek tartom, de az is elofordulhat, hogy nem vagy kepes ra.


Ha belegondolunk mennyien elunk ezen a bolygon akkor azert remelem mindenki tisztaban van azzal, hogy nem minden ember el boldogan...van aki sose lesz szerelmes ilyen-olyan okbol kifolyolag.


/4es/

2016. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is belefér ez a szórásba, viszont van vele egy gondom.

Én ugyan tökéletesen megvagyok így, voltak nőim, lesznek is, viszont soha egyetlen nőnek sem mondhatom el az igazat magamról.

Egyik sem viselte volna el a gondolatot, hogy ő "csak" egy lány, mert mind az véglegese és örök szerelmem akart lenni.

Ez rohadtul zavar.

2016. febr. 17. 21:24
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
Én ebben nem hiszek. Szerintem még csak nem találkoztál a megfelelő lánnyal.
2016. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért jelenti azt számodra a szerelem, hogy magadat bármikor megalázod??? Honnan tudod, hogy ez így van? Miért lenne így? Miből gondolod? Főleg úgy, hogy állításod szerint még sosem voltál szerelmes...
2016. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

En nokent nem voltam meg szerelmes soha, es nem is vagyok meg az a nagyon romantikus tipus sem, sot.

Szeretnem azt hinni, hogy csak azert alakult eddig igy, mert nem talalkoztam a megfelelo emberrel.

De legalabb sok csalodas nem ert. :)


Masreszt nekem a szerelem nem a megalazkodasrol es szanalomrol szol. Az nem szerelem.

2016. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!